Restaurační recenze

Recepty a o jídle vůbec, hrnečku DOST!, koně ještě níž...

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod Tigra » pát 18. kvě 2018 12:50:33

Podle hodnocení Rusů:
U Medvídků - shit, pro turisty, hlučné prostředí, jídlo průměr, hrozně malé porce, personál to tam seká jak Baťa cvičky, dlouho se čeká na jídlo, nikdy více!
Lokál Dlouháááá - to se jim líbilo moc, velké porce, dobrý výběr, mají hotovky, takže to bylo rychle, všechno OK
Maximilian hotel - super, všechno, prostředí, personál (tam se o vás postará i uklizečka), jídlo nejen dobré, hodně ale i takové nápadité, moderní, poměrně lehké, všechno super, akorát že tam personál nemluví česky (až na jednoho provozního a jednoho v recepci), ale což vzhledem k ceně pokojů (4,5 / noc) je asi pochopitelné. Nadchl nás samoobslužný bar, kde si sami nalíváte a píšete čárky na lístek.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod Ivan-1 » pát 18. kvě 2018 13:47:50

Čtyři padesát za noc?!
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14451
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod Tigra » ned 11. lis 2018 11:45:41

Hledám restauraci, kam jít na husu, některé recenze jsou fakt všeříkající. :D

Vazeni,
mel jsem tu ne/cest navstivit Vasi restauraci. To, ze pani, ktera obsluhuje si dava sakra na cas s prinese im dvou tocenych limonad je vec jedna. Druha vec, o to otresnejsi, je to, ze jsme dostali jidlo. Jedno byl smazak s hranolkami (na tom se asi neda nic zkazit). Druhe jidlo byla svickova s karlovarskym knedlikem. Po dvaceti minutach cekani na jidlo prisla zminena pani a sdelila, ze karlovarsky knedlik neni a ze nam da normalni, nebo at si vybereme jine jidlo. Zkousli jsme normalni houskovy knedlik. Hura! Po dalsich dvaceti minutach dorazila s jidlem. Takze... knedliky ohrate v mikrovlnce, takze za dve minuty ztvrdly tak, ze ani naostrene hroty vidlicky neprosly skrz kamenivo v knedlicich zjevne obsazene. Slehacka nakysla...
Servirce jsme vse rekli a bylo nam sdeleno, ze slehacka byla podrobena kuchynske expertyze a pry je v poradku. Knedlikem, kterym bych kohokoli po hozeni jim zabil, ten nikdo nekomentoval. Vysledek?! Utrata za 500,-Kc, bez dyska a sleva 20% na svickovou?!
Delate si legraci????
Ocekavam Vas navrh na reseni, protoze tohle mi nepripada normalni! Svickova se vratila do kuchyne po snedeni jednoho knedliku!!!!

Ocekavam rychlou zpetnou vazbu!
2 komentářů
To se mi líbí
Zobrazit další reakce
Komentář
Sdílet
Komentáře
Restaurace Melicharka
Restaurace Melicharka V reflexi na Vaší zprávu jsme postupovali nekompromisně. Kuchaře jsme utopili v hrnci Vámi zmíněné svíčkové. Chvilku se prevít vzpíral a smutně z hrnce vykukoval, ale využili jsme Vámi zmíněnou kyselou šlehačku a oči mu poleptali. Termín posledního rozloučení s tím hajzlem Vám sdělíme po návštěvě pohřebního ústavu. Doufáme, že bude dostatečně pružný a rychlý, jak žádáte. Poslední kuchařovo přání před jeho utonutím bylo, aby po spuštění do země dopadaly na víko jeho rakve nikoliv květiny, ale tvrdé knedlíky. Prosím o respektování jeho poslední vůle. P.S Expertíza se píše měkké i. Nobody is perfect.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod ceny » ned 11. lis 2018 16:14:26

Sem si taky jednou stěžoval. Steak co sem si objednal medium rare byl well done. Fakt hodně well done.
Dostal sem za to omluvu a kafe zdarma.
Howdy Y'all
ceny
Člen
 
Příspěvky: 2312
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:33

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod Kohant » pon 12. lis 2018 22:13:09

Já jednou našel ve strouhance na řízků smaženou masařku. Zavolal jsem číšníka. Ten se na ní podíval, řekl “to je svině” a odešel.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod ceny » pon 12. lis 2018 22:35:12

Kohant píše:Já jednou našel ve strouhance na řízků smaženou masařku. Zavolal jsem číšníka. Ten se na ní podíval, řekl “to je svině” a odešel.

Asi to byl vepřovej řízek.
Howdy Y'all
ceny
Člen
 
Příspěvky: 2312
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:33

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod Tigra » pon 12. lis 2018 22:56:03

Já bych teda muchu nežrala ani z prasete.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod Kohant » úte 13. lis 2018 17:58:52

Sem si nechal zavolat kuchaře.
Podíval se na masařku, položil mi ruku na rameno, Řekl promiň a vrátil se do kuchyně.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod ceny » úte 13. lis 2018 18:42:17

Ono to je na pokračování? Sem zvědavej kdo přijde jako další.
Howdy Y'all
ceny
Člen
 
Příspěvky: 2312
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:33

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod Tigra » úte 13. lis 2018 21:02:20

To znám. Končí to: "počemú garíla smačíla svoje jajca v majom supe?"
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Restaurační recenze

Příspěvekod Kohant » úte 13. lis 2018 22:03:59

To by Fabrikanti zvládli.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40243
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Předchozí

Zpět na Varná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 102 návštěvníků