Výběr sportovního kočárku

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Pemuše » pon 28. led 2013 11:50:57

E-liška píše:Kdyz me to prijde jako hroznej vycpanej kolos... Svagrova si kupuje mclaren nejakej od narozeni, sportak.
Me by se libilo neco skladnyho, co slozim jednou rukou, na zimu fusak asi, ale to si nejsem jista, ale deti tu jezdi nabaleny.
Ja si vzdycky najdu nejakej model a pak na nem najdu zase nejakej problem..

my měli Silvercross sleepover deluxe - já z něho byla nadšená, ta sportovní verze, šla dát jak po směru, tak protisměru jízdy, ale jemu se v tom prostě nelíbilo a furt prudil. Takže pro nás byl ten golfáč peg perego vysvobozením. tam sedí jak pecka a je to v klidu. Pěkný kočár, co se mi líbil, byl taky casualplay, ale ten mi přišel naživo strašně mrňavý a jelikož jsem konzerva ujetá na retro, tak ten silvercross byl jasná volba, ještě jsem teda váhala mezi ním a Inglesinou
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Tigra » pon 28. led 2013 14:01:18

Tak každý prostorný kočár bude zvenku velký. To si musíš rozmyslet, na co ten kočár chceš, jestli aby byl děcku pohodlný, nebo aby byl hezký na fotkách.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Pemuše » pon 28. led 2013 14:22:59

já jsem se úplně zbláznila do toho:
Obrázek

ale zas jsem musela brát ohledy na to, že manželovi se nelíbil, protože s kočárem chodil první rok spíš on než já, ale fakt byl krásnej :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Tigra » pon 28. led 2013 14:27:10

Ten se mi taky líbil, ale nedokážu si představit to 6x denně skládat do kufru. :D Malou chvilku jsem uvažovala i o bílých golfkách...malou. Jela jsem kvůli nim do Blavy, jediný kus v Evropě, a ony byly špinavé už na té výstavce. Cybex. Sem koukala, co je teď bílých kočárů.
Za mě je teda vynález 21. století autosedačka na podvozku do kočáru.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Pemuše » pon 28. led 2013 14:41:07

Tigra píše:Ten se mi taky líbil, ale nedokážu si představit to 6x denně skládat do kufru. :D Malou chvilku jsem uvažovala i o bílých golfkách...malou. Jela jsem kvůli nim do Blavy, jediný kus v Evropě, a ony byly špinavé už na té výstavce. Cybex. Sem koukala, co je teď bílých kočárů.
Za mě je teda vynález 21. století autosedačka na podvozku do kočáru.

no nedovedu si to představit, ale ona to nebyla prdel ani s tím co jsme měli, protože já to se svýma dlouhýma nehtama skoro nedokázala vycvaknout z toho podvozku :-D. No já chtěla pak světlemodrý golfky, ale jak říkáš, špinavý to bylo už na prodejně, takže jsem od toho hodně rychle upustila a mám hnědo-černý - ideál :D

autosedačka na podvozku do kočáru - to jako myslíš autosedačku, která jde nacvaknout na ten podvozek? jestli jo, tak mi to ani jednou nepoužili, protože upíře autosedačku nesnášelo a jen v ní řvalo a řvalo
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Tigra » pon 28. led 2013 15:19:22

Jo, to myslím. Žaba strávila půlku mládí v autosedačce, to bylo úplně supr, když chrápal v autě, vytáhla jsem i se sedačkou a mohl spát dál - nebo usnul na nákupu a pak jsem ho jen nandala i s nákupem. A k doktorovi taky perfektní. Tam chodí ženské, na přdloktí košíček s miminkem jak Karkulka, to si vůbec nedovedu představit - my sedačka deset kilo, smrad taky deset... :D

Já mám golfky světle žluté, ale ony se bezvadně skládají, přeloží se tak jako napůl, a jsou i z takového hladkého materiálu, takže se vůbec nešpiní - a dají se hodit na zem za předni sedadlo, akorát se vejdou do prostoru pro nohy. Teda nešpiní se od prostředí - co dokáže smrad s džusíkem nemusím líčit, že. Já jsem je hrozně dlouho sháněla, tehdy to tady nikdo neprodával, ojeté nebyly, takže jsem je kupovala, když měl malý asi už 14 kilo, říkala jsem si na půl roku - a pak jsme je tahali na každou dovolenou, ještě jsme je mělu i na podzim v Itálii, to mu už bylo přes 3, chodili jsme na vycházky, dokud se neunavila nepadnul a pak jsme mohli sedět ve vinárně. Ale v té Itálii je to normál, oni vozí na golfkách snad ještě školáky, aby mohli sedět do půlnoci v baru. A jaký mají kočáry, fuj, to by se Mimibazar hromadně posral - prostě užitková záležitost, ty deštníky, sedátka jak kempingové lehátka, ušmudlané, prověšené... :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod E-liška » úte 29. led 2013 0:40:20

Dneska jsem venku vecer koukala na kocarky.
Hodne tady maji Iglesiny, ruzny, Bogaboo jeden, Muum od Jane.. dal jsem to nepoznala..

Ale co jsem koukala, skoro vsechny zensky maji pres kocarek takovou latkovou sprcku, potah, asi aby se to neumazalo a hlavne, aby to bylo hezky, maji to kostickate, s maslickama, kytickama, kanyrky, na vsechny kocarky.. neco jako tohle, ale i na sportaky, na fusaky http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarku ... LE-DE-JOUY
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Tigra » úte 29. led 2013 0:45:18

K některým kočárům je to ve výbavě, ale to je fakt asi pro maminky, které se nudí. Nedokážu si představit to ještě čančat na kočár poté, co se mi podařilo úspěšně vstát z postele, umý se, učesat se, oblíknout oba dva, nabalit haranta, nabalit mne, nabalit jídlo, plínky, převlíknout poblitou mikinku, umýt prdel, znova nabalit...ty Španělky mají všechny služky? :e? Já jsem to tady ani nikde neviděla, Ornella to taky asi nemá.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod E-liška » úte 29. led 2013 0:58:18

To bylo taky kolem devaty vecer, to se tu chodi na kaficko a panacka v hezkym ohozu.. i deti jsou vystajlovany, nacancany, zadny uhoneny matky jsem tam nevidela :D
koukej
http://www.fundasbuga.com/
tady mas komplet seticek http://www.cunasdebebe.com/moises-canas ... y=desc&p=2
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Pemuše » úte 29. led 2013 10:09:45

E-liška píše:To bylo taky kolem devaty vecer, to se tu chodi na kaficko a panacka v hezkym ohozu.. i deti jsou vystajlovany, nacancany, zadny uhoneny matky jsem tam nevidela :D
koukej
http://www.fundasbuga.com/
tady mas komplet seticek http://www.cunasdebebe.com/moises-canas ... y=desc&p=2

no, to je na mě trošku moc, já tyhle serepetičky nesnáším. Vystajlovaný děti? to asi mají nějaký děti jiný děti než mám doma já, byla jsem ráda, že mi dovolí navlíknout body a dupačky. Momentálně se nachází v období, kdy on sám mi snese oblečení, který chce na sebe,takže občas je taky "vystajlovaný" :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Kohant » čtv 31. led 2013 16:04:15

E-liška píše:Mam moznost koupit za dobry prachy ten slavnej Bogaboo Cameleon, znate to nekdo?

Sem s ním jezdil v obrovským krámě na hadry a dobře se tím kličkovalo mezi věšákama.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40258
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Kohant » čtv 31. led 2013 16:05:43

Původně sem tedy chtěl psát do očkování. Říkal myslivec že se za pár dní budou vakcinovat divočáci a ta se prej pak nestřílej, páč mají hnusný maso. Tak sem se chtěl zeptat jek je to s vetřelcema.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40258
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Tigra » pát 01. úno 2013 0:17:09

Pemuše píše:
E-liška píše:To bylo taky kolem devaty vecer, to se tu chodi na kaficko a panacka v hezkym ohozu.. i deti jsou vystajlovany, nacancany, zadny uhoneny matky jsem tam nevidela :D
koukej
http://www.fundasbuga.com/
tady mas komplet seticek http://www.cunasdebebe.com/moises-canas ... y=desc&p=2

no, to je na mě trošku moc, já tyhle serepetičky nesnáším. Vystajlovaný děti? to asi mají nějaký děti jiný děti než mám doma já, byla jsem ráda, že mi dovolí navlíknout body a dupačky. Momentálně se nachází v období, kdy on sám mi snese oblečení, který chce na sebe,takže občas je taky "vystajlovaný" :D

Nojo, jenže jsou na světě i jiné matky, než my dvě, které těhotenství překvapilo a dítě vyděsilo. Existují ženy, které se na dítě dlouho těšily a jsou připravené.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Pemuše » pát 01. úno 2013 1:40:45

Tigra píše:
Pemuše píše:
E-liška píše:To bylo taky kolem devaty vecer, to se tu chodi na kaficko a panacka v hezkym ohozu.. i deti jsou vystajlovany, nacancany, zadny uhoneny matky jsem tam nevidela :D
koukej
http://www.fundasbuga.com/
tady mas komplet seticek http://www.cunasdebebe.com/moises-canas ... y=desc&p=2

no, to je na mě trošku moc, já tyhle serepetičky nesnáším. Vystajlovaný děti? to asi mají nějaký děti jiný děti než mám doma já, byla jsem ráda, že mi dovolí navlíknout body a dupačky. Momentálně se nachází v období, kdy on sám mi snese oblečení, který chce na sebe,takže občas je taky "vystajlovaný" :D

Nojo, jenže jsou na světě i jiné matky, než my dvě, které těhotenství překvapilo a dítě vyděsilo. Existují ženy, které se na dítě dlouho těšily a jsou připravené.

jo já vím, ale nevěřím, že se na to dá připravit :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Tigra » pát 01. úno 2013 1:56:41

Versace Elettra Vanitas, asi 1400€
vers.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Tigra » pát 01. úno 2013 1:59:10

MCM Nuovo L 550€
nuovo.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Tigra » pát 01. úno 2013 2:00:59

BUTI 600
butti.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Tigra » pát 01. úno 2013 2:03:07

L.A.P.A 500E
lapa.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Tigra » pát 01. úno 2013 2:10:25

a HROZNĚ SE MI LÍBÍ KABELKY rOCHAS, TŘEBA TAHLE, ZA 730€
354X490TMPL.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89244
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod Kohant » pát 01. úno 2013 20:21:14

Kohant píše:
E-liška píše:Mam moznost koupit za dobry prachy ten slavnej Bogaboo Cameleon, znate to nekdo?

Sem s ním jezdil v obrovským krámě na hadry a dobře se tím kličkovalo mezi věšákama.

Tak to asi nebyl Cameleon ale nějakej jinej Bugaboo. I tak se za mnou maminky otáčely. Myslím že mimino z toho vyroste tak za čtyři měsíce.

koč.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40258
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod alexx » pon 04. úno 2013 13:39:40

Pemuše píše:
Tigra píše:
Pemuše píše:
E-liška píše:To bylo taky kolem devaty vecer, to se tu chodi na kaficko a panacka v hezkym ohozu.. i deti jsou vystajlovany, nacancany, zadny uhoneny matky jsem tam nevidela :D
koukej
http://www.fundasbuga.com/
tady mas komplet seticek http://www.cunasdebebe.com/moises-canas ... y=desc&p=2

no, to je na mě trošku moc, já tyhle serepetičky nesnáším. Vystajlovaný děti? to asi mají nějaký děti jiný děti než mám doma já, byla jsem ráda, že mi dovolí navlíknout body a dupačky. Momentálně se nachází v období, kdy on sám mi snese oblečení, který chce na sebe,takže občas je taky "vystajlovaný" :D

Nojo, jenže jsou na světě i jiné matky, než my dvě, které těhotenství překvapilo a dítě vyděsilo. Existují ženy, které se na dítě dlouho těšily a jsou připravené.

jo já vím, ale nevěřím, že se na to dá připravit :D

Já jsem se těšila, ale serepetičky jsem kvůli tomu teda nekupovala... :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod E-liška » ned 10. bře 2013 2:22:49

Jeee :X skoda ze je to draha limitka..
Obrázek
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Výběr sportovního kočárku

Příspěvekod E-liška » sob 01. čer 2013 21:06:47

Nakonec asi Bebe comfort Eleu (maxicosi). Dobre se mi to sklada, jen teda ty barvy..
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Předchozí

Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 návštěvníků

cron