Váš názor

Kdo se tedy opravdu nechce registrovat...

Váš názor

Příspěvekod Belly » sob 29. lis 2008 17:18:49

Dobrý den,
nevím, jestli mě bude chtít někdo vyslechnout, ale já se potřebuji vypovídat a k tomu je v této diskusi vhodná atmosféra.
Poslechněte si můj příběh, ale nevysmívejte se mi, prosím.
Od malička jsem byla krásné dítě, se kterým se chtěl každý fotografovat a každý mě obdivoval. Ve škole se o mě kluci prali a každá holka se se mnou chtěla kamarádit. Nikdy jsem neměla problém s váhou, nikdy jsem neměla akné, nikdy jsem nemusela řešit vlasy, řasy nebo prsa. Řekly byste, že jsem šťastná osoba, že?
A teď realita. Všechno se otočilo asi tak v 18 letech Je mi přes třicet, vypadám prý na dvacet, mám útlé boky a ňadra dmoucí a je mi to už víceméně na obtíž.
Jsem rozvedená, protože manžel na mě tak příšerně žárlil, že se s ním nedalo normálně žít, nemám žádnou kamarádku, protože si mě žádná nechce pozvat domů, abych ji neobloudila manžela, do pracovních kolektivů mě "preventivně" nikdo nechce zařadit, prý by to jen dělalo zlou krev.
Mám vysokou školu, ale asi tisíckrát jsem slyšela, že se na mě jen stačí podívat a je všem jasné, jak jsem se propracovala k červenému diplomu.
Když si dám na obědě čtyři knedlíky, protože mi jídlo chutná, tak se dozvím, že se předvádím, jak se můžu cpát dosytosti a doma určitě držím hladovku, abych byla štíhlá.
Mám ráda kosmetiku, ale s nikým si o ní nepopovídám, protože mi každý řekne, že už nevím, čím bych na sebe upozornila.
Přitom já mám velmi tichou povahu, spíše poslouchám, než mluvím, neoblékám se vyzývavě ani extravagantně, líčím se minimálně.
Prsa mám veliká od 15 let a přesto pořád slyším, kolik jsem asi za ně vysolila tisíc.
Muži se o mě zajímají, to je sice pravda, ale bohužel, jen takoví, o které já moc nestojím. Ti ostatní se mě bojí.
Všude, kam přijdu, si mě všichni prohlížejí jak v ZOO, ale přitom se na mě všichni mračí a okamžitě mě odsoudí, že jsem sice krásná, ale určitě pěkně pitomá.
Jak já se těším, až budu mít vrásky, až budu mít pigmentové skvrny, až mi bude viset břicho, až budu mít celulitidu, šedivé vlasy a konečně zapadnu mezi ostatní. Pak si možná teprve najdu normálního chlapa, budu mít kamarádky a někdo bude poslouchat, jaký názor mám na věc já. Zatím sedím doma, nikam nechodím, jse nešťastná a čekám, až zestárnu.
Belly
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » sob 29. lis 2008 17:43:44

A odočuješ?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » ned 30. lis 2008 20:29:38

Co je to normální chlap?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod Tigra » ned 30. lis 2008 22:50:11

HaF?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Váš názor

Příspěvekod Sitar » pon 01. pro 2008 0:26:53

Vyber si chlapa, o ktereho bys stala, ale ktery se te boji a normalne ho sbal.
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Váš názor

Příspěvekod Tigra » pon 01. pro 2008 0:29:15

HaFa?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Váš názor

Příspěvekod Sitar » pon 01. pro 2008 0:33:46

HaF se ji boji?
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Váš názor

Příspěvekod Tigra » pon 01. pro 2008 0:34:27

Nevim, ale treba by se nechal sbalit.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Váš názor

Příspěvekod Sitar » pon 01. pro 2008 0:38:03

Vy to zlehcujete, takovy krasny pribeh. Sice se muze zdat smutny, ale ve skutecnosti je krasny.
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Váš názor

Příspěvekod Tigra » pon 01. pro 2008 0:44:13

A to ještě, chudák, možná žere maso.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » pon 01. pro 2008 7:56:03

Já to rozhodně nezlehčuji. Mám s Belly hodně společného.



Také nevím, tak jako ona, jestli mě bude chtít někdo vyslechnout, a i já, tak jako ona, se potřebuji vypovídat právě v této diskuzi, v její atmosféře.
I já byl od malička krásné dítě, se kterým se chtěl každý fotografovat a každý mě chtěl obdivovat. Ve škole se se mnou kluci prali a žádná holka se se mnou nechtěla kamarádit. Nikdy jsem neměl problém s váhou, nikdy jsem neměl jebáky, nikdy jsem nemusel řešit vlasy (nečešu se doteď stříhám se jednou za pět let na 4mm), řasy nebo prsa.
Taky je mi přes třicet, a je mi to už víceméně na obtíž.
Nemám žádnou kamarádku, protože si mě žádná nechce pozvat domů, abych ji neobloudil manžela, do pracovních kolektivů se mi nechce zařadit, nedělalo by mi to dobře.
Nemám vysokou školu, ale asi tisíckrát jsem slyšel, že když to podepíšu, přihlášku mi podá strana, a tím pádem si nikdo netroufne nenechat mě ji udělat.
Když si dám na obědě čtyři knedlíky, přestože mi jídlo chutná, tak se dozvím, že se předvádím, a doma se pak určitě něčím dojím.
Mám rád kosmetiku, ale s nikým si o ní nepopovídám, protože mi každý řekne, že už nevím, čím bych na sebe upozornil.
Přitom já mám velmi tichou povahu, spíše poslouchám, než mluvím, neoblékám se vyzývavě ani extravagantně, líčím se minimálně, a to jen když Kohantová není doma.
Prsa nemám veliká od 40 let a přesto pořád slyším, kolik jsem asi za to vysolil tisíc.
Muži se o mě zajímají, to je sice pravda, ale bohužel, jen takoví, o které já moc nestojím. Ti ostatní se mě bojí.
Všude, kam přijdu, si mě všichni prohlížejí jak v ZOO, ale přitom se na mě všichni mračí a okamžitě mě odsoudí, že jsem sice krásný, ale určitě pěkně pitomý.
A nejvíc všechny seru, že nebudu mít vrásky, nebudu mít pigmentové skvrny, že mi nebude viset břicho, že nebudu mít celulitidu, šedivé vlasy a že nezapadnu mezi ostatní. Pak si možná teprve najdu normálního chlapa, budu mít kamarádky a někdo bude poslouchat, jaký názor mám na věc já. Zatím sedím doma, nikam nechodím, jse šťastný a čekám, až zestárnu.

Kohant.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Sitar » pon 01. pro 2008 10:17:44

Tak tohle je smutny pribeh. Sice se muze zdat srandovni, ale ve skutecnosti je smutny.
Nejedzte potravu s krvou, lebo budete ako zvery divé a mnohé choroby vás navštívia. Jedzte stravu čistú, ktorá rastie na poliach vašich, v lesoch a sadoch vašich, nadobudnete vy vtedy sily ohromné, sily svetlé a nepostihnú vás choroby a mučenia so strádaním.
Sitar
Člen
 
Příspěvky: 3570
Registrován: pon 17. lis 2008 20:15:34

Re: Váš názor

Příspěvekod Hájková » pon 01. pro 2008 10:26:13

Kohante, nemlž, že nemáš kamarádky! Minimálně dvě Tigry a pár chlapů odsud, přece!
Hájková
 

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » pon 01. pro 2008 11:42:47

Hájková píše:Kohante, nemlž, že nemáš kamarádky! Minimálně dvě Tigry a pár chlapů odsud, přece!

Však vona ta Belly taky furt jenom doma nesedí.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod Tigra » úte 02. pro 2008 12:10:12

Ja jsem to nikdy nepriznala, ale ja jsem Kohantovi vzdycky zavidela ty nohy.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Váš názor

Příspěvekod Hájková na příjmu » stř 03. pro 2008 7:40:52

Dobré ráno! Přemýšlela jsem o tom. Kohantovy nohy Kohantovi nezávidím. Ale asi určitě mu budu závidět jeho oblouky - až budou hotové.
Hájková na příjmu
 

Re: Váš názor

Příspěvekod (skrytý Kohant) » stř 03. pro 2008 7:42:57

Ale hnáty už hotové mám.
(skrytý Kohant)
 
Příspěvky: 6
Registrován: sob 22. lis 2008 7:15:18

Re: Váš názor

Příspěvekod Tigra » stř 03. pro 2008 8:28:58

Jistě silikonové.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Váš názor

Příspěvekod Dana » stř 03. pro 2008 16:47:13

Belly, odkud jsi? Alespoň kraj....
Dana
Člen
 
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 17. lis 2008 9:41:37

Re: Váš názor

Příspěvekod Friday » stř 03. pro 2008 20:52:49

Phantasmagoria?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40390
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Váš názor

Příspěvekod HaF » stř 03. pro 2008 21:16:55

Mě by zajímalo, jestli jsem správně odhadla, kdo je Hájková
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Váš názor

Příspěvekod Kohant » stř 03. pro 2008 21:31:50

Belly píše:...
Jak já se těším, až budu mít vrásky, až budu mít pigmentové skvrny, až mi bude viset břicho, až budu mít celulitidu, šedivé vlasy
...

Už?
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Váš názor

Příspěvekod HaF » stř 03. pro 2008 21:40:09

U mně už bohužel jo
Pod mou maskou havrana je labuť schovaná
HaF
Člen
 
Příspěvky: 13835
Registrován: úte 18. lis 2008 14:10:16

Re: Váš názor

Příspěvekod n25 » stř 03. pro 2008 21:50:51

HaF píše:U mně už bohužel jo

No ty se ale zase můžeš těšit, až nebudeš mít vrásky, až nebudeš mít pigmentové skvrny, až ti nebude viset břicho, až nebudeš mít celulitidu, šedivé vlasy
n25
Člen
 
Příspěvky: 130
Registrován: pon 17. lis 2008 12:38:53

Re: Váš názor

Příspěvekod (skrytý) » stř 03. pro 2008 21:54:00

HaF píše:Mě by zajímalo, jestli jsem správně odhadla, kdo je Hájková


HaFe, parťáku, o tom nepochybuj!
(skrytý)
 

Další

Zpět na Diskuze bez registrace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 107 návštěvníků

cron