Nočník

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Re: Nočník

Příspěvekod derad » čtv 03. led 2013 19:54:53

Tigra píše:Teď už chodí sám na záchod, ani neříká.

no už měl Gene nejvyšší čas
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » pon 19. srp 2013 13:34:17

Tchýně mi líčila jak učila hrda (mého, ne svého) na nočník a že byl v 9 měsících bez plen, evidentně na to je stále hrdá a zvítězila tenkrát mezi ostatními matkami. Tak jsem jí rovnou řekla, že nic takového neplánuji a je mi jedno, kdy to bude umět (jasně, že ne úplně, ale měsíc sem, měsíc tam). Jsem zvědavá, jestli mě s tím bude prudit..
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod GeneHawkins » pon 19. srp 2013 15:30:46

Hlavně ho neposazovat.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27108
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » pon 19. srp 2013 17:02:23

alexx píše:Tchýně mi líčila jak učila hrda (mého, ne svého) na nočník a že byl v 9 měsících bez plen, evidentně na to je stále hrdá a zvítězila tenkrát mezi ostatními matkami. Tak jsem jí rovnou řekla, že nic takového neplánuji a je mi jedno, kdy to bude umět (jasně, že ne úplně, ale měsíc sem, měsíc tam). Jsem zvědavá, jestli mě s tím bude prudit..

tak pokud v devíti měsících seděl sám, tak proč ne...náš to zvládl v roce a sedmi měsících ze dne na den. Já prý byla bez plíny taky před prvním rokem...takže proč ne, je to obrovská úleva :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » ned 26. říj 2014 17:32:35

Tak jsem se dnes odhodlala a nedala zvířeti plínu, za dopoledne jsem ho šestkrát převlíkala a těšila se, až mu dám po obědě plínu a půjde spát. :D Odpoledne nečůrá, má to zvláštně zařízený...
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod Tigra » ned 26. říj 2014 17:54:41

Good luck, my jsme teď ve fázi "Moc brzo jsem si natáhl kalhoty". Ale s tím mají problém i někteří dospělí, to je asi otázka cti. Něco jako "vidíte všichni, že se mi tam celej nevejde", nebo tak něco.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89220
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Nočník

Příspěvekod GeneHawkins » ned 26. říj 2014 17:55:08

A neposazuješ ty ho?
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27108
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » ned 26. říj 2014 18:14:04

GeneHawkins píše:A neposazuješ ty ho?

Jak vidis,tak ne, kdyz se sestkrat pocural... :D Jsem varila obed a nestihala jsem to, on cural snad kazdych 20 minut, a kdyz uz jsem hlidala hodiny, tak to udelal za 15 min... :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » ned 26. říj 2014 20:03:19

alexx píše:
GeneHawkins píše:A neposazuješ ty ho?

Jak vidis,tak ne, kdyz se sestkrat pocural... :D Jsem varila obed a nestihala jsem to, on cural snad kazdych 20 minut, a kdyz uz jsem hlidala hodiny, tak to udelal za 15 min... :D

a kolik mu je?
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod GeneHawkins » ned 26. říj 2014 20:18:14

14
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27108
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » ned 26. říj 2014 20:20:30

V prosinci mu budou dva roky.
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod derad » ned 26. říj 2014 22:39:52

GeneHawkins píše:14
:D
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » pon 27. říj 2014 18:03:46

GeneHawkins píše:14

no tak to je blbý ale :D... třeba se to zlomí :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod Tigra » pon 27. říj 2014 18:22:38

Pemuše píše:
GeneHawkins píše:14

no tak to je blbý ale :D... třeba se to zlomí :D

Manželka ho to odnaučí.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89220
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » pon 27. říj 2014 18:42:14

alexx píše:V prosinci mu budou dva roky.

zkus ho prostě dávat na nočník co 10 minut aby si to uvědomoval. my s tím problém neměli, on chodil už od roku a půl. U nás je naopak problém odpenovat na noc... tři roky a on furt v tý pitomý plíně. Nepomáhá nic... obešel si své kamarády a zeptal se, jestli mají na noc plínu. Mají všichni, takže ho to netrápi. a že ji nemám já nebo táta? vy jste přece mamko velký ale!!
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod Friday » pon 27. říj 2014 18:46:21

Pemuše píše:... obešel si své kamarády a zeptal se, jestli mají na noc plínu.

:- To je borec!
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » pon 27. říj 2014 18:48:36

Friday píše:
Pemuše píše:... obešel si své kamarády a zeptal se, jestli mají na noc plínu.

:- To je borec!

borec jo, já z toho šílím :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » pon 27. říj 2014 19:55:54

Pemuše píše:
alexx píše:V prosinci mu budou dva roky.

zkus ho prostě dávat na nočník co 10 minut aby si to uvědomoval. my s tím problém neměli, on chodil už od roku a půl. U nás je naopak problém odpenovat na noc... tři roky a on furt v tý pitomý plíně. Nepomáhá nic... obešel si své kamarády a zeptal se, jestli mají na noc plínu. Mají všichni, takže ho to netrápi. a že ji nemám já nebo táta? vy jste přece mamko velký ale!!

Zas ho tam nechci dávat furt, on pokaždý usilovně tlačí, tak aby si něco neudělal. :D Navíc je dost aktivní, takže sezení ho obtěžuje. Dneska už to bylo lepší, prodloužil intervaly, několikrát jsem to stihla a jednou si dokonce sám řekl.
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » pon 27. říj 2014 20:19:21

alexx píše:
Pemuše píše:
alexx píše:V prosinci mu budou dva roky.

zkus ho prostě dávat na nočník co 10 minut aby si to uvědomoval. my s tím problém neměli, on chodil už od roku a půl. U nás je naopak problém odpenovat na noc... tři roky a on furt v tý pitomý plíně. Nepomáhá nic... obešel si své kamarády a zeptal se, jestli mají na noc plínu. Mají všichni, takže ho to netrápi. a že ji nemám já nebo táta? vy jste přece mamko velký ale!!

Zas ho tam nechci dávat furt, on pokaždý usilovně tlačí, tak aby si něco neudělal. :D Navíc je dost aktivní, takže sezení ho obtěžuje. Dneska už to bylo lepší, prodloužil intervaly, několikrát jsem to stihla a jednou si dokonce sám řekl.

jo, vím o čem mluvíš, náš nesedí ani u jídla, ten pochoduje i ze spaní. co on v noci v té posteli umí, žasnu každý den. já zas nevím jak ho naučit spát na jednolůžku, protože pravidelně padá i z manželský :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » pon 27. říj 2014 21:47:47

Pemuše píše:
alexx píše:
Pemuše píše:
alexx píše:V prosinci mu budou dva roky.

zkus ho prostě dávat na nočník co 10 minut aby si to uvědomoval. my s tím problém neměli, on chodil už od roku a půl. U nás je naopak problém odpenovat na noc... tři roky a on furt v tý pitomý plíně. Nepomáhá nic... obešel si své kamarády a zeptal se, jestli mají na noc plínu. Mají všichni, takže ho to netrápi. a že ji nemám já nebo táta? vy jste přece mamko velký ale!!

Zas ho tam nechci dávat furt, on pokaždý usilovně tlačí, tak aby si něco neudělal. :D Navíc je dost aktivní, takže sezení ho obtěžuje. Dneska už to bylo lepší, prodloužil intervaly, několikrát jsem to stihla a jednou si dokonce sám řekl.

jo, vím o čem mluvíš, náš nesedí ani u jídla, ten pochoduje i ze spaní. co on v noci v té posteli umí, žasnu každý den. já zas nevím jak ho naučit spát na jednolůžku, protože pravidelně padá i z manželský :D

Petík naštěstí u jídla sedí, ale to je jediná činnost, u který sedí... Myslím, že bude muset spát v dětský postýlce tak do deseti let, jak není zamřížovanej, tak pořád odchází, vydrží ležet asi minutu, pak sleze, něco si přinese a tak pořád dokola, dokud po několika hodinách neodpadne. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » pon 27. říj 2014 23:50:19

alexx píše:
Pemuše píše:
alexx píše:
Pemuše píše:
alexx píše:V prosinci mu budou dva roky.

zkus ho prostě dávat na nočník co 10 minut aby si to uvědomoval. my s tím problém neměli, on chodil už od roku a půl. U nás je naopak problém odpenovat na noc... tři roky a on furt v tý pitomý plíně. Nepomáhá nic... obešel si své kamarády a zeptal se, jestli mají na noc plínu. Mají všichni, takže ho to netrápi. a že ji nemám já nebo táta? vy jste přece mamko velký ale!!

Zas ho tam nechci dávat furt, on pokaždý usilovně tlačí, tak aby si něco neudělal. :D Navíc je dost aktivní, takže sezení ho obtěžuje. Dneska už to bylo lepší, prodloužil intervaly, několikrát jsem to stihla a jednou si dokonce sám řekl.

jo, vím o čem mluvíš, náš nesedí ani u jídla, ten pochoduje i ze spaní. co on v noci v té posteli umí, žasnu každý den. já zas nevím jak ho naučit spát na jednolůžku, protože pravidelně padá i z manželský :D

Petík naštěstí u jídla sedí, ale to je jediná činnost, u který sedí... Myslím, že bude muset spát v dětský postýlce tak do deseti let, jak není zamřížovanej, tak pořád odchází, vydrží ležet asi minutu, pak sleze, něco si přinese a tak pořád dokola, dokud po několika hodinách neodpadne. :D

dětskou postýlku přelezl v roce a půl, tu máme doma už rok a půl na ozdobu, teda on v ní nespal ani jako mimino moc, protože tím jak se furt v noci mlel, tak měl obouchanou hlavu a všude samou modřinu a v noci ho budilo, že furt do něčeho naráží, má někde zakleslou ruku, popřípadě nohu. Fakt nevím jak tohle dáme...jeho spaní je třeba vidět. On se v noci rozespale probudí, posadí a pak hodí šipku kamsi do prostoru, klidně mě při tom přeskočí a cápne na zem , se slovy " tohle mě fakt už nebaví", vyzleze zpět:o :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod Tigra » pon 27. říj 2014 23:54:18

My jsme ho jen co začal chodit odstěhovali do vlastního pokoje na velku postel a od té doby máme klid. Pokud se nám nepřijde v noci vyčurat do postele.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89220
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » úte 28. říj 2014 0:06:33

Tigra píše:My jsme ho jen co začal chodit odstěhovali do vlastního pokoje na velku postel a od té doby máme klid. Pokud se nám nepřijde v noci vyčurat do postele.

no tak to se nám teda vůbec nepovedlo, lítat přes celý byt několikrát v noci, jsem odmítla, my s tím pitomým spaním máme problémy od narození, do dnes nebyl schopen usnout beze mě, okolí to po hodinách vytrvalýho ječení vzdává, naposledy čekal do půl druhý než jsme se vrátili ze svatby a babička s dědou už byli vyřízení, usínali a on byl naprosto svěží :D já do dneška nechápu, jak takhle malýmu dítěti může stačit 7 hodin spánku a ještě přerušovanýho... tohle ať mi někdo vysvětlí
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Nočník

Příspěvekod alexx » úte 28. říj 2014 8:20:49

Pemuše píše:
Tigra píše:My jsme ho jen co začal chodit odstěhovali do vlastního pokoje na velku postel a od té doby máme klid. Pokud se nám nepřijde v noci vyčurat do postele.

no tak to se nám teda vůbec nepovedlo, lítat přes celý byt několikrát v noci, jsem odmítla, my s tím pitomým spaním máme problémy od narození, do dnes nebyl schopen usnout beze mě, okolí to po hodinách vytrvalýho ječení vzdává, naposledy čekal do půl druhý než jsme se vrátili ze svatby a babička s dědou už byli vyřízení, usínali a on byl naprosto svěží :D já do dneška nechápu, jak takhle malýmu dítěti může stačit 7 hodin spánku a ještě přerušovanýho... tohle ať mi někdo vysvětlí

Vzdycky se mi trochu uleví, když zjistím, že je na tom někdo podobně, ale nebývá to moc často... Petík měl už v porodnici jiný nazor, na to kdy se bude spát. Jak se začal hýbat, tak nám taky začalo peklo, monitor dechu se pouštěl i dvakrát třikrát za noc. Taky měl pořád zaklesnutý ruce, nohy. Ale podařilo se mi udržet ho v postýlce, když byl párkrát u nás v posteli, tak mě taky přeskočil a hodil šipku na zem. Z postýlky umí vylézt, ale většinou jen naznačuje, že to udělá. :D Aktuálně usíná dvě hodiny a někdo u něj musí být, naštěstí je schopný spát občas u našich, ale je u nich v posteli a právě pořád někam chodí, dokud neodpadne...
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Nočník

Příspěvekod Pemuše » úte 28. říj 2014 10:33:01

alexx píše:
Pemuše píše:
Tigra píše:My jsme ho jen co začal chodit odstěhovali do vlastního pokoje na velku postel a od té doby máme klid. Pokud se nám nepřijde v noci vyčurat do postele.

no tak to se nám teda vůbec nepovedlo, lítat přes celý byt několikrát v noci, jsem odmítla, my s tím pitomým spaním máme problémy od narození, do dnes nebyl schopen usnout beze mě, okolí to po hodinách vytrvalýho ječení vzdává, naposledy čekal do půl druhý než jsme se vrátili ze svatby a babička s dědou už byli vyřízení, usínali a on byl naprosto svěží :D já do dneška nechápu, jak takhle malýmu dítěti může stačit 7 hodin spánku a ještě přerušovanýho... tohle ať mi někdo vysvětlí

Vzdycky se mi trochu uleví, když zjistím, že je na tom někdo podobně, ale nebývá to moc často... Petík měl už v porodnici jiný nazor, na to kdy se bude spát. Jak se začal hýbat, tak nám taky začalo peklo, monitor dechu se pouštěl i dvakrát třikrát za noc. Taky měl pořád zaklesnutý ruce, nohy. Ale podařilo se mi udržet ho v postýlce, když byl párkrát u nás v posteli, tak mě taky přeskočil a hodil šipku na zem. Z postýlky umí vylézt, ale většinou jen naznačuje, že to udělá. :D Aktuálně usíná dvě hodiny a někdo u něj musí být, naštěstí je schopný spát občas u našich, ale je u nich v posteli a právě pořád někam chodí, dokud neodpadne...

monitor nám řval už v porodnici, takže domu jsem ho ani nekupovala... sestry byly úplně hotové z toho, co on uměl, svázaly ho do zavinovačky, ještě stáhly plínou a on se do dvou minut vykroutil, on vůbec nějak nesnáší těsné prostory. s usínáním to máme stejně, ikdyž už jsme čas usínání stáhli na necelou hodinu, ale taky mu musí někdo asistovat.
A jo, bývá hůř... kamarádka musí čtyřleťákovi před spaním masírovat nohy :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

PředchozíDalší

Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštěvníků

cron