Všechno vám oplatí, parchanti!

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » čtv 02. dub 2015 22:22:29

Přežívám...ale fakt. Dnes v bazéně se ode mne odpoutal a šel něco vykládat chlapečkovi naproti. Ten ho neposlouchal, tak se pustil do jeho maminky. Bylo vidět, jak ji to obtěžuje, ale byla zdvořilá a viděla, že ji vidím, tak tak jako přikyvovala...chudina. :D Ptala jsem se, co jí vykládal, prý co se mu zdálo o Želvách Ninja. :D
Já se ho snažím neposlouchat, ale prostě nedá mi to, furt něco zachytávám...a když náhodou vypnu, tak on to pozná, ludra, a dává mi kontolní dotazy. Já na všechno odpovídám "Jo, jo..." a on na to: "Maminko, jak to myslíš "jo", když se ptám kolik lidí žije ve vesmíru?" :D
Jsem z toho už lehce pološílená. Tuhle mi ho předával večer tatínek a prý "on celý den takhle mele, já už nemůžu, vem si ho". To je snad horší, než mít děcko, co furt pobíhá, to aspoň shodíš. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod derad » čtv 02. dub 2015 22:23:47

:D
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod alexx » čtv 02. dub 2015 22:32:31

To si nevyberete... Peta moc nemluvi, fakt tak 5 slov a par zvuku (kdyz chce mliko, tak fouka, vim, ze to znamena mliko, ale slovo to neni). Ale i tak vyzaduje, abych mu odpovidala, porad neco vykrikuje, tak dlouho, dokud neodpovim, treba kdyz dam na stul jidlo, tak ukaze postupne na kazdy talir a rve "babaaaa", tak dlouho, dokud nereknu "ano, papam, ty papas...". Mame par vet, ktery opakuju, nekdy uz mam pocit, ze mi exploduje mozek.
Petikovo sdeleni - moje odpoved
Ba ba. Steka pejsek.
Papa. Ano, budeme papat.
Brrrrrr. Jo, pojedeme autem.
Mama? Tata je v praci.
Tita tita. Kafe uvaris, az prijde tata.
Auuuh. Jo, jede vlak.
Neniiii. Tak to nemas hazet pod gauc.
Jo a furt u toho pobiha. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Pemuše » čtv 02. dub 2015 22:34:34

Tigra píše:Přežívám...ale fakt. Dnes v bazéně se ode mne odpoutal a šel něco vykládat chlapečkovi naproti. Ten ho neposlouchal, tak se pustil do jeho maminky. Bylo vidět, jak ji to obtěžuje, ale byla zdvořilá a viděla, že ji vidím, tak tak jako přikyvovala...chudina. :D Ptala jsem se, co jí vykládal, prý co se mu zdálo o Želvách Ninja. :D
Já se ho snažím neposlouchat, ale prostě nedá mi to, furt něco zachytávám...a když náhodou vypnu, tak on to pozná, ludra, a dává mi kontolní dotazy. Já na všechno odpovídám "Jo, jo..." a on na to: "Maminko, jak to myslíš "jo", když se ptám kolik lidí žije ve vesmíru?" :D
Jsem z toho už lehce pološílená. Tuhle mi ho předával večer tatínek a prý "on celý den takhle mele, já už nemůžu, vem si ho". To je snad horší, než mít děcko, co furt pobíhá, to aspoň shodíš. :D

jo, já občas taky vypínám... a říkám jen hmmm, hmmm..... mamko proč nemluvíš, komunikuj se mnou prosím! Dnes jsme jeli 3 hodiny v autě a já už fakt chtěla vyskočit za jízdy. Puštěná pohádka, on to musí neustále kometnovat + stíhá komentovat i dění okolo. ted se naučil vnímat situaci na silnicích, takže to je furt: " jeď, dělej hochu... spěcháme... bude červená, šlápni na to...dobře chlapci..."

hele tak my teda asi máme kombinaci pobíhacího + mluvícího... on si nedokáže sednout ani u jídla. On ten oběd díky tomu že mele a pohybuje se, jí i hodinu :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » čtv 02. dub 2015 23:00:40

Pem, o jídle mi ani nemluv!!! Mně je kolikrát do breku, co dělá doma, on jí jídlo, že má třeba na špagetách už tak ztuhlý sýr, že to nejde ukrojit, ale on i v hospodě si stokrát lehne pod stůl, odloupá všechny zvýkačky zespodu židlí... Jediný, co sní na jeden zátah, je rohlík s tuňákem, vajíčkem na tvrdo a olivama. Tak to teď jí každý den, abych měla nějaký dučevní relax, protože když žere, tak kydá jen tak na 50%.

(a počkej, za chvilku začne nadávat sprostě řidičům kolem, i semaforům a poučovat tě o přepisech a policajtech...dnes jsem mu prostě nemohla vymluvit, že policajti můžou jet na červenou, hádal se se mnou tak, že jsem pustila nahlas Depeche Mode, abych ho neslyšela).
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » čtv 02. dub 2015 23:01:44

Matky, krkavice, pojďte udělat program škatulata, budeme si je den za dnem posouvat, třeba budemem nakonec rády, že se nám vrátil ten náš. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Pemuše » pát 03. dub 2015 8:32:14

Tigra píše:Pem, o jídle mi ani nemluv!!! Mně je kolikrát do breku, co dělá doma, on jí jídlo, že má třeba na špagetách už tak ztuhlý sýr, že to nejde ukrojit, ale on i v hospodě si stokrát lehne pod stůl, odloupá všechny zvýkačky zespodu židlí... Jediný, co sní na jeden zátah, je rohlík s tuňákem, vajíčkem na tvrdo a olivama. Tak to teď jí každý den, abych měla nějaký dučevní relax, protože když žere, tak kydá jen tak na 50%.

(a počkej, za chvilku začne nadávat sprostě řidičům kolem, i semaforům a poučovat tě o přepisech a policajtech...dnes jsem mu prostě nemohla vymluvit, že policajti můžou jet na červenou, hádal se se mnou tak, že jsem pustila nahlas Depeche Mode, abych ho neslyšela).

jo, chleba s vejcem, chleba s tuňákem a rohlík s marmeládou... tři věci, který sní rychle a chce přidat :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Pemuše » pát 03. dub 2015 8:32:50

Tigra píše:Matky, krkavice, pojďte udělat program škatulata, budeme si je den za dnem posouvat, třeba budemem nakonec rády, že se nám vrátil ten náš. :D

:D :D :D super nápad :D... ale co když to neklapne a budem chtít výměnu ? :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Pemuše » pát 03. dub 2015 8:40:34

a hádky, že on má pravdu ač to tak není?
"mami, proč je ten Consulting napsáno špatně?"
"Není, consulting se píše s C, protože to je z angličtiny"
"Né, píše se to s K, ty tam to K snad neslyšíš?"
.
.
.
debata na hodinu a stejně to vzdám

teď jsem mu ještě dala pocit výjimečnosti, že mě může učit a procvičovat se mnou řečtinu... super věc, už nebudu mít klid nikdy :D :D (ale na druhou stranu to vítáme, protože ač rozumí výborně, nechtěl v řečtině mluvit a najdenou, mele řecky furt :D)
prý mám učitelku zrušit, naučí mě to sám a líp :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » pát 03. dub 2015 9:47:12

Pemuše píše:a hádky, že on má pravdu ač to tak není?
"mami, proč je ten Consulting napsáno špatně?"
"Není, consulting se píše s C, protože to je z angličtiny"
"Né, píše se to s K, ty tam to K snad neslyšíš?"

No přesně! Já to teda vzdávám, jakmile poprvé řekne "Ale není to tak...." - zase si říkám, jestli mu nedeformuju pohled na svět, že vyroste v bludech. Jako správná matka bych mu to asi měla vysvětlovat a vysvětlovat...ne? :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » pát 03. dub 2015 9:47:40

Pemuše píše:
Tigra píše:Matky, krkavice, pojďte udělat program škatulata, budeme si je den za dnem posouvat, třeba budemem nakonec rády, že se nám vrátil ten náš. :D

:D :D :D super nápad :D... ale co když to neklapne a budem chtít výměnu ? :D

Že by jako nějaké děti zbyly? :D No, to asi vím které. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Friday » pát 10. dub 2015 14:00:02

Pro inspiraci - ale u protinožců to může fungovat jinak:

http://www.novinky.cz/koktejl/366621-ot ... ekund.html
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod derad » ned 12. dub 2015 15:20:06

to je úžasné :P
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » úte 25. srp 2015 12:56:30

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » pon 07. zář 2015 22:05:19

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod derad » úte 08. zář 2015 6:13:13

v nejlepším to skončilo :D
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » úte 15. zář 2015 19:02:06

Ja se vůbec nedivím , ze sem vecne chodila do školy bez úkolů, ze to se mnou nikdo nechtěl psát.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod derad » úte 08. bře 2016 22:40:06

Obrázek
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod derad » stř 16. bře 2016 22:49:48

:D
Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Pemuše » pon 21. bře 2016 22:37:47

derad píše::D
Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.

dokonalý :D :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Pemuše » pon 21. bře 2016 22:39:21

tak jo, byla jsem ve školce s upírem.

pár dní před tím, se mu manžel snažil vysvětlit, proč jsem podrážděná, unavená, vteklá? :D

a on učitelce řekl, že s mamkou je to teď težký protože má zblázněnej hormon :D :D :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » pon 21. bře 2016 22:54:58

Pemuše píše:tak jo, byla jsem ve školce s upírem.

pár dní před tím, se mu manžel snažil vysvětlit, proč jsem podrážděná, unavená, vteklá? :D

a on učitelce řekl, že s mamkou je to teď težký protože má zblázněnej hormon :D :D :D

:D No a máš? :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Pemuše » pon 21. bře 2016 23:03:44

já prodělávám přímo hormonální bouři... akorát mu to bylo vysvětleno trochu jinak. Učitelka byla úplně zlomená v pase, když mi to líčila :D :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » pon 21. bře 2016 23:05:30

Nám se asi rozpadá rodina. Kvůli skloréze. Obvykle ráno vstanu, nachystám se, ve třičtvrtě vstává Geník, uvaří mi kafe do termosky, já v 7 vzbudím žabu, dám mu pusu na bříško a odjíždím do prce.
Dneska do za 12 minut 7 normálka - pak najednodnou přiletěl Genik, že něco zapomněl udělat v mojem autě a že si dnes vyměníme auta. Mě to sice vždycky hrozně stresuje, protože tam obvykle nechám ovladač od závory v prci a sluneční brýle, ale OK. A navíc je tam na opačné straně ovladač tempomatu a rádia a já nikdy nevím, jestli zrychluju nebo solím muziku.
Za tři minuty přišel znova, že zapomněl, že musí být v 7 v práci, ať hodím Žabu do školy a zmizel.
Tak já (bez kafe) oznamuju do prce hodinové zpoždění, jdu budit Žabu, vyrazili jsme celkem včas, jenže hrozná zácpa, navíc mně kokoti žárliví co stáli v zácpě do centra nechtěli pustit do odbočovacího pruhu, no přijeli jsme dvě minuty před zvoněním.
Žaba vysypal aktovku - zapomněl klíček od skříňky. Takže šel shánět školníka, no jasně, že přišel pozdě.
No a ve finále mi přišla SMS od Geníka, že našel Žabovo školní pouzdro na pohovce. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Všechno vám oplatí, parchanti!

Příspěvekod Tigra » pon 21. bře 2016 23:05:55

Pemuše píše:já prodělávám přímo hormonální bouři... akorát mu to bylo vysvětleno trochu jinak. Učitelka byla úplně zlomená v pase, když mi to líčila :D :D

Upír bude Big Brother?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

PředchozíDalší

Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 návštěvníků

cron