Jen tak

Mimísci, smraďoši, řvouni a taky nějaký děti

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » pát 10. dub 2015 15:01:15

lenka píše:Alexx, máte vyhráno!!
http://www.novinky.cz/koktejl/366621-ot ... ekund.html

To jsem mela vedet driv, ted uz je velkej, kapesnik by mi vzal a roztrhal.
Ale on ted uz usina celkem dobre, ale jen doma, jinde da uspavani dost zabrat. Akorat tenhle tyden me pri odpolednim uspavani vylozene tyra.
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Lenka » pát 10. dub 2015 15:09:12

Nikdy není pozdě začít. Já bych třeba potřebovala, aby i mě někdo takhle uspával. Ale vždycky tak ve tři ráno, když se probudím a nemůžu pak usnout.
Lenka
Člen
 
Příspěvky: 11148
Registrován: pon 06. dub 2009 18:50:07

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » ned 12. dub 2015 13:34:59

alexx píše:
lenka píše:Alexx, máte vyhráno!!
http://www.novinky.cz/koktejl/366621-ot ... ekund.html

To jsem mela vedet driv, ted uz je velkej, kapesnik by mi vzal a roztrhal.
Ale on ted uz usina celkem dobre, ale jen doma, jinde da uspavani dost zabrat. Akorat tenhle tyden me pri odpolednim uspavani vylozene tyra.

prosím tě, u nás tohle nefungovalo :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » úte 28. dub 2015 7:37:16

Myslim, ze mi brzo svihne. Satanek ma nejake obdobi vzdoru ci co, na vsechno rika NE (ano ani nema ve slovniku, nepotrebuje ho), kdyz mu cokoliv zakazu (hazet vecma, vyplavit si piskoviste vodou), tak zacne bud brecet nebo piskat. Piskani je priserny, to me vzdycky uplne bodne v hlave a on to vi, snazim se to ignorovat, protoze jakakoli reakce ho povzbudi k dalsimu piskani, ale je to tezky. Navic nemluvi, jen opakuje par slov porad dokola a ja na to porad stejne odpovidam. Ted zacal rano driv vstavat, jsem unavena a psychicky vycerpana. Snazim se chodit driv spat, ale vzdycky to nevyjde.
Asi ani necekam nejakou zazracnou radu, staci, kdyz me politujete a napisete, ze je to normalni. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » úte 28. dub 2015 8:04:24

Normální, až ho dáš do školky, tak tě bude otravovat jen večer. Ne, že by to někdy přestalo.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » úte 28. dub 2015 9:21:49

To jsi me moc neuklidnila, co kdyz se skolky nedoziju? :shock:
Nekdy je to i vtipny, drzi se za pindika, ptam se jestli potrebuje curat, odpoved je jasna - NEEEEE! Vydrzi to jeste par minut a pak jde na nocnik jakoby nic, ale hlavne, ze mi nemusel dat za pravdu. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Friday » úte 28. dub 2015 9:22:48

Neboj, takhle mu to celý život nevydrží - jen v tom nejkrásnějším dětském věku. :poh
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » úte 28. dub 2015 9:39:07

Friday píše:Neboj, takhle mu to celý život nevydrží - jen v tom nejkrásnějším dětském věku. :poh

Tvoje děti už to přešlo?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » úte 28. dub 2015 9:49:32

alexx píše:Myslim, ze mi brzo svihne. Satanek ma nejake obdobi vzdoru ci co, na vsechno rika NE (ano ani nema ve slovniku, nepotrebuje ho), kdyz mu cokoliv zakazu (hazet vecma, vyplavit si piskoviste vodou), tak zacne bud brecet nebo piskat. Piskani je priserny, to me vzdycky uplne bodne v hlave a on to vi, snazim se to ignorovat, protoze jakakoli reakce ho povzbudi k dalsimu piskani, ale je to tezky. Navic nemluvi, jen opakuje par slov porad dokola a ja na to porad stejne odpovidam. Ted zacal rano driv vstavat, jsem unavena a psychicky vycerpana. Snazim se chodit driv spat, ale vzdycky to nevyjde.
Asi ani necekam nejakou zazracnou radu, staci, kdyz me politujete a napisete, ze je to normalni. :D

normální to je, ale neboj, nešvihne tě :D já už žiju takhle čtyři roky a Tigra ještě dýl :D... nevím jestli tě to utěšilo :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » úte 28. dub 2015 9:57:10

Friday píše:Neboj, takhle mu to celý život nevydrží - jen v tom nejkrásnějším dětském věku. :poh

Chci ten nejkrasnejsi detsky vek prezit, puvodne jsem si ho chtela uzit, ale to asi nejde. Jsem ve stresu a mam tik v oku... :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » úte 28. dub 2015 9:58:01

Pemuše píše:
alexx píše:Myslim, ze mi brzo svihne. Satanek ma nejake obdobi vzdoru ci co, na vsechno rika NE (ano ani nema ve slovniku, nepotrebuje ho), kdyz mu cokoliv zakazu (hazet vecma, vyplavit si piskoviste vodou), tak zacne bud brecet nebo piskat. Piskani je priserny, to me vzdycky uplne bodne v hlave a on to vi, snazim se to ignorovat, protoze jakakoli reakce ho povzbudi k dalsimu piskani, ale je to tezky. Navic nemluvi, jen opakuje par slov porad dokola a ja na to porad stejne odpovidam. Ted zacal rano driv vstavat, jsem unavena a psychicky vycerpana. Snazim se chodit driv spat, ale vzdycky to nevyjde.
Asi ani necekam nejakou zazracnou radu, staci, kdyz me politujete a napisete, ze je to normalni. :D

normální to je, ale neboj, nešvihne tě :D já už žiju takhle čtyři roky a Tigra ještě dýl :D... nevím jestli tě to utěšilo :D

Asi jsem mela napsat, ze mi mate lhat. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Friday » úte 28. dub 2015 10:20:03

Tigra píše:
Friday píše:Neboj, takhle mu to celý život nevydrží - jen v tom nejkrásnějším dětském věku. :poh

Tvoje děti už to přešlo?

Ten nejkrásnější věk bezpečně!
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » úte 28. dub 2015 10:23:22

Ale jako v pohodě, on jak se naučí mluvit, tak už bude jen opakovat sprostý slova.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod GeneHawkins » úte 28. dub 2015 10:29:03

Taky si to užívám...
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » úte 28. dub 2015 10:58:44

Tigra píše:Ale jako v pohodě, on jak se naučí mluvit, tak už bude jen opakovat sprostý slova.

Mozna lepsi nez auuuuuh auuuuuuh, to je vlak. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » úte 28. dub 2015 12:18:13

alexx píše:
Tigra píše:Ale jako v pohodě, on jak se naučí mluvit, tak už bude jen opakovat sprostý slova.

Mozna lepsi nez auuuuuh auuuuuuh, to je vlak. :D

no ono ani to mluvení je někdy docela na hraně... jeho oblíbený seriál jsou dvě socky... jdem venku po chodníku, před námi dvě děvčata... blondýna a bruneta..."Jééééééé mami podívej, to jsou ty dvě socky co?"... víc zařvat to už fakt nešlo :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » úte 28. dub 2015 17:22:51

Moc to řešíš, Alexx. Musíš se naučit několik univerzálních odpovědí, přestat ho poslouchat a jen střídat ty odpovědi, ať nedáš dvě stejné za sebou. Třeba:

Maminko, mně se rozvázala tkanička!
Mlč, běž, dívej se dopředu a na nic nesahej!

Maminko, dá se sáňkovat na trávě?
Opravdu?


Maminko, tam ten pán nám vykrádá auto.
To nevadí, to tě přejde než pudeš do školy.

Maminko, mně to nechutná!
Ano, kocourku, to je pravda.

Maminko, paní učitelka říkala, že zítra máme přinést peníze na divadlo...
Seď a až ten talíř bude prázdný, tak můžeš promluvit a pohnout se!

Maminkoooo....
Už jsi uklidil to Lego? Tak to okamžitě udělej.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod Friday » úte 28. dub 2015 17:28:43

:D
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » úte 28. dub 2015 21:45:13

Takhle to u nas vypada taky, protoze nekdy nepochopim o co mu jde hned napoprve.

Ššššš
Tamhle mas nocnik.
Ššššš
Jo aha ty chces napit.

Bebi bebi
Kde mas bebi, co se ti stalo?
Bebi bebi
No jo meju nadobi.
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » úte 08. zář 2015 6:44:19

Tak po tydnu skolky ma Satanek rymecku a zustal doma... Doufam, ze to takhle nebude pokracovat porad, jinak si na ni nezvykne ani do Vanoc. Rano trochu vyvadi, pak je pry v pohode. Ani nevadi, ze nemluvi, ucitelky se s nim dorozumi a obcas se me zeptaji, co nejake gesto znamena. :D Akorat prudi u jidla, pocitala jsem s tim, ze nebude chtit jist, ale on to vylepsil, sedi a neji a kdyz mu vezmou talir, tak rve, ze chce papat. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » úte 08. zář 2015 7:00:48

U nás dobry, akorát každý den donese bonbony nebo lizatko. Uvazujem o kapesném.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod derad » stř 09. zář 2015 6:24:31

ale on chce smartphone
Já se taky nechápu.
Tigra

derad
Člen
 
Příspěvky: 17300
Registrován: ned 06. lis 2011 21:55:18

Re: Jen tak

Příspěvekod Tigra » pon 14. zář 2015 18:06:58

Tak se mi stýskalo...dvě hodiny píšeme úkol (nakresli jabko a okolo něj kroužek) a balíme tašku. Poté následovala večeře - kokosový jogurt. Žaba sundal víčko, olízl a chodil tady nahoru dolů s víčkem v ruce a mlel tak dlouho, až mu ho olízla kočka. Zůstal jak opařený, s brekem ho šel vyhodit a než se vrátil, tak mu kočka sežrala i ten jogurt na stole. Doufám, že se tady ještě ta kočka pobleje. Já na to fakt nemám nervy.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jen tak

Příspěvekod Pemuše » pon 14. zář 2015 19:53:33

Tigra píše:Tak se mi stýskalo...dvě hodiny píšeme úkol (nakresli jabko a okolo něj kroužek) a balíme tašku. Poté následovala večeře - kokosový jogurt. Žaba sundal víčko, olízl a chodil tady nahoru dolů s víčkem v ruce a mlel tak dlouho, až mu ho olízla kočka. Zůstal jak opařený, s brekem ho šel vyhodit a než se vrátil, tak mu kočka sežrala i ten jogurt na stole. Doufám, že se tady ještě ta kočka pobleje. Já na to fakt nemám nervy.

:D :D :D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Jen tak

Příspěvekod alexx » pát 02. říj 2015 14:23:02

Satanek se zaclenil do kolektivu, aniz by k tomu potreboval mluvit, ve skolce se mu libi, starsi holcicky o nej pecujou, neni v depresi ani agresivni kvuli tomu, ze by se nedomluvil. Tak snad zacne mluvit nez pujde do skoly. :D
Musim rict, ze me mile prekvapily ucitelky, ted jsem ho tam dva dny nechala spat a ucitelka vcera rikala, ze sla do te leharny, aby Petik nebyl rozhozenej z toho, ze je tam cizi ucitelka (deti ze vsech trid spi v jedny mistnosti). A dneska pry byla dopoledne na nejakem skoleni a pospichala pak zpatky, aby tam zase byla kdyz sel spat. Evidentne ma svoji praci rada, me by z tech harantu svihlo. :D
alexx
Člen
 
Příspěvky: 2875
Registrován: pon 17. lis 2008 16:58:40

PředchozíDalší

Zpět na Vetřelci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 návštěvníků

cron