Jak se dela blog

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » pát 05. led 2018 20:08:40

Už jsem ji našla. Nechápu, co mají všichni za problém s tou kabelkou. Ona si na ni odkládala peníze, nebylo to za cenu toho, že by rodina žrala jen rohlíky, evidentně nouzí netrpí, naopak. Moje kolegyně si šetří na kabelku za 4.000 a nemyslím si, že by nebyly cílová skupina. Já si taky na kabelky odkládám do pokladničky, teda Geník :D. Mně teda přijde úplně normální si na dražší věci našetřit, pokud si to někdo nemůže koupit jen tak nebo z jednoho platu. Jako co v tom je za problém?
Zrovna dneska jsem cestou do práce přemýšlela, že bych si našla práci v Praze, abych ušetřila desítku za benzín a o kolik bych musela dostat větší plat, abych si mohla za rok našetřit na Arteona. https://auto.idnes.cz/volkswagen-arteon ... tomoto_fdv Já o tom vlastně přemýšlím celý den. :D Já bych možná i nastoupila do práce bez mzdy, kdyby mi dali Arteona. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod molie » pát 05. led 2018 20:41:36

Mně u ní vadí úroveň vyjadřování, oblečení mi nijak extra nepřipadá, teda na blog jsem jen letmo nahlédla, nejsem cílová skupina. :) A kdyby mlčela a nestěžovala si, že ji pomlouvají za zády, byla by mi jedno. Nakonec dělala ten rozhovor na Módní peklo, aby si zvýšila sledovanost, tak účel splněn.
Jak jsem psala, šetřit 18 měsíců na kabelku mi připadá divné. Takovou dobu jsem ochotná šetřit na podstatnější věci. Ale to je můj postoj, jestli to má jinak, OK.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » čtv 18. led 2018 11:38:47

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod slimatko » čtv 18. led 2018 12:45:30

Tigra píše:http://www.sheistheone.ch/2012/05/diy-hangar.html?m=1


Zkoušela jsem to podle návodu, ale vylezlo mi tohle :(

noose.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
slimatko
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:51:41

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » čtv 18. led 2018 14:21:47

:D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » čtv 18. led 2018 15:53:51

Komentář k návodu:
Instrukce nejsou dost jasné, skřípl jsem si varle do odsávání digestoře.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Jasmín » pát 19. led 2018 21:50:08

Nejznámější fejkařka Olomouce je teď módní poradkyně. :D Stovkám žen...... Vždyť si i loni na podzim nebo v létě koupila hned dva fejky těch proutěných kabelek na Aliexpressu a ještě se kasala, že ona by za originály nikdy peníze nevyhodila. O jejích birkinkách a chanelkách z holešovické tržnice (a že zrovna z tržnice, záhada, že? :D), kterých má plný blog, nemluvě. :- Stoprocentně to na Instagramu ještě má. Hlasuju pro verzi "je to magor". :D
olala psycho.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
Jasmín
 
Příspěvky: 44
Registrován: pát 27. črc 2012 11:24:20

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod molie » sob 20. led 2018 7:36:57

Tigra píše:http://www.sheistheone.ch/2012/05/diy-hangar.html?m=1

Mně se na ní líbí, že se nestydí pochválit. Že je slavná, trendsetter a jde o jeden z nejvlivnějších blogů ve Švýcarsku. A má pravdu, už v roce 2012 tu mašličku, co dává na ramínka, zvolila v barvě pro rok 2018!!!
:-
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Jasmín » stř 24. led 2018 20:06:40

slimatko píše:
Tigra píše:http://www.sheistheone.ch/2012/05/diy-hangar.html?m=1


Zkoušela jsem to podle návodu, ale vylezlo mi tohle :(


Slimatko, pamatuješ kauzu, kdy Olala rok čekala na kabelku? Tak dnes jsem o tom četla. Tyhle nové modely bývají na pořadník, do obchodů chodí omezené množství a vždycky u každé zásilky rozhodne vedoucí, komu ji pošle. Nejdříve VIP zákaznicícm, pak takovým těm, co fakt nakupují a otrapám, co se tam chodí jenom fotit a nic nekoupí prostě nic nepřidělí.:D To se má teda Olala čím chlubit, že na ni rok čekala. Ona se považuje za "VIP zákaznici", ale Louis Vuitton ji teda rozhodně za VIP a vypadá to, že ani za zákaznici, nepovažuje. :D mmch: koukala jsem na tu její kabelu, má od začátku patinu na uchu i okolo zámku, vsadím se, že je z bazaru, takhle nová kabelka nevypadá. Takže myslím, že jí ji nakonec ani neprodali. :D

Není vona nějaká postižená,že si schovává deset let vstupenky do kina? A pak jim napíše, jestli by ji za to něco nedali - a oni jí pošlou gumovou reklamní hračku a jednu (1!!) volnou vstupenku a ona se z toho může na videu poprcat....to je fakt taková chudinka?
A ty tašky! Ona má doma dvacet kilo papírových tašek, to snad není možný, kde bydlí, když všechen tenhle bordel skladuje doma? Jak ty báby, když umřou a pak k nim ani nejde vstoupit do bytu, protože mají doma nanošený bordel, co nasbíraly za 20 let okolo kontejneru.:D
Jasmín
 
Příspěvky: 44
Registrován: pát 27. črc 2012 11:24:20

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod slimatko » čtv 25. led 2018 10:23:31

Insta jsem teď nesledovala, ale to co ona předvádí, to už je diagnóza :shock: Zdá se mi, že to vždycky vygraduje na konci zimy, kdy se blíží její narozeniny, to je jak na drogách, asi si pokaždé uvědomí že další rok v p**eli a ona je furt tam kde byla před 15 lety, jenom starší a vošklivější :-D
slimatko
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:51:41

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod slimatko » čtv 25. led 2018 11:01:22

Přiznám se že patinu tam nevidím :e? Uka
slimatko
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:51:41

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » čtv 01. úno 2018 21:52:17

"nějaký kouř cítit" :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Jasmín » pát 09. úno 2018 19:58:58

Ona je úplný debil, ne? viz diskuse http://www.elizabethlore.cz/2018/02/tvr ... rfemy.html
Jasmín
 
Příspěvky: 44
Registrován: pát 27. črc 2012 11:24:20

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod slimatko » pát 09. úno 2018 22:42:19

To víme už tak 10 let.. Člověk bez kapky sebereflexe, ta má svůj svět.
slimatko
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 28. kvě 2015 8:51:41

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » sob 10. úno 2018 7:46:18

Já jsem to nepsala, pro mne jsou Jo Malone, Jo Loves, Aerin Lauder a Byredo sračky, aby tady nepadlo nějaké podezření. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » sob 10. úno 2018 8:19:51

Tohle jsem objevila na Střeše, paní má hezký blog, hezké bydlení, ale ty články...ona má e-shop a s tím spojený blog. Loni nebo předloni její manžel spáchal sebevraždu, ona se v tom utápí, neustále se v článkách lituje, každý synův kašel vydá aspoň na dva litovací články (zahájení kašle - ukončení kašle se vzpomínkou na kašel), a do toho vám tam skáče reklama na ty krámy z jejího shopu. Ještě má pobočku na Modré střeše. Čtenářky ji neustále litují...a nakupují. Ona je hrozně tajemná, co se týká toho manžela, neustále jen naznačuje...a vždycky v nejnapínavějším to utne. A čtenářky tam zase lezou, zase vyzvídají, utěšují ji a zase nakupují...a všechno pochválí, tam nejde napsat, že se vám něco nelíbí, zhroutila by se a dozvěděli byste se, jak je svět krutý a jak ji trestá.
Je mi jí líto, musí to být hrozné a chápu, že někdo se potřebuje veřejně z těch věcí vypsat - ale spojovat to s e-shopem mi přijde jako neomalenost. Disgusting.
https://iconioo.cz/category/osobni/
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod molie » sob 10. úno 2018 9:39:15

Tigra píše:Tohle jsem objevila na Střeše, paní má hezký blog, hezké bydlení, ale ty články...ona má e-shop a s tím spojený blog. Loni nebo předloni její manžel spáchal sebevraždu, ona se v tom utápí, neustále se v článkách lituje, každý synův kašel vydá aspoň na dva litovací články (zahájení kašle - ukončení kašle se vzpomínkou na kašel), a do toho vám tam skáče reklama na ty krámy z jejího shopu. Ještě má pobočku na Modré střeše. Čtenářky ji neustále litují...a nakupují. Ona je hrozně tajemná, co se týká toho manžela, neustále jen naznačuje...a vždycky v nejnapínavějším to utne. A čtenářky tam zase lezou, zase vyzvídají, utěšují ji a zase nakupují...a všechno pochválí, tam nejde napsat, že se vám něco nelíbí, zhroutila by se a dozvěděli byste se, jak je svět krutý a jak ji trestá.
Je mi jí líto, musí to být hrozné a chápu, že někdo se potřebuje veřejně z těch věcí vypsat - ale spojovat to s e-shopem mi přijde jako neomalenost. Disgusting.
https://iconioo.cz/category/osobni/

Tam se všichni tak dojímají, jak úžasný člověk Zuzanka je. Z čeho tak usuzují, netuším. Vědí jen to, co ona o sobě napíše.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod E-liška » ned 11. úno 2018 10:28:24

To jde mít takhle zadek?
IMG_20180211_102622.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Pro jejich zobrazení se zaregistrujte a přihlaste.
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod E-liška » ned 11. úno 2018 10:33:44

Tigra píše:Tohle jsem objevila na Střeše, paní má hezký blog, hezké bydlení, ale ty články...ona má e-shop a s tím spojený blog. Loni nebo předloni její manžel spáchal sebevraždu, ona se v tom utápí, neustále se v článkách lituje, každý synův kašel vydá aspoň na dva litovací články (zahájení kašle - ukončení kašle se vzpomínkou na kašel), a do toho vám tam skáče reklama na ty krámy z jejího shopu. Ještě má pobočku na Modré střeše. Čtenářky ji neustále litují...a nakupují. Ona je hrozně tajemná, co se týká toho manžela, neustále jen naznačuje...a vždycky v nejnapínavějším to utne. A čtenářky tam zase lezou, zase vyzvídají, utěšují ji a zase nakupují...a všechno pochválí, tam nejde napsat, že se vám něco nelíbí, zhroutila by se a dozvěděli byste se, jak je svět krutý a jak ji trestá.
Je mi jí líto, musí to být hrozné a chápu, že někdo se potřebuje veřejně z těch věcí vypsat - ale spojovat to s e-shopem mi přijde jako neomalenost. Disgusting.
https://iconioo.cz/category/osobni/


S tím manželem to pravda je, ony to tam s ní prožívaly když zmizel a o několik dní později se našel. Každý to prožívá jinak, ona byla relativně slavná už předtím, tak se to nějak spojilo. Přijde mi, že ona to nikomu necpete, ale litují jí pořád.
E-liška
Člen
 
Příspěvky: 4543
Registrován: pon 17. lis 2008 12:15:40

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » ned 11. úno 2018 11:20:37

E-liška píše:
Tigra píše:Tohle jsem objevila na Střeše, paní má hezký blog, hezké bydlení, ale ty články...ona má e-shop a s tím spojený blog. Loni nebo předloni její manžel spáchal sebevraždu, ona se v tom utápí, neustále se v článkách lituje, každý synův kašel vydá aspoň na dva litovací články (zahájení kašle - ukončení kašle se vzpomínkou na kašel), a do toho vám tam skáče reklama na ty krámy z jejího shopu. Ještě má pobočku na Modré střeše. Čtenářky ji neustále litují...a nakupují. Ona je hrozně tajemná, co se týká toho manžela, neustále jen naznačuje...a vždycky v nejnapínavějším to utne. A čtenářky tam zase lezou, zase vyzvídají, utěšují ji a zase nakupují...a všechno pochválí, tam nejde napsat, že se vám něco nelíbí, zhroutila by se a dozvěděli byste se, jak je svět krutý a jak ji trestá.
Je mi jí líto, musí to být hrozné a chápu, že někdo se potřebuje veřejně z těch věcí vypsat - ale spojovat to s e-shopem mi přijde jako neomalenost. Disgusting.
https://iconioo.cz/category/osobni/


S tím manželem to pravda je, ony to tam s ní prožívaly když zmizel a o několik dní později se našel. Každý to prožívá jinak, ona byla relativně slavná už předtím, tak se to nějak spojilo. Přijde mi, že ona to nikomu necpete, ale litují jí pořád.

Na Střeše ne, na tom blogu. Přijde mi chucpe na stránkách e-shopu vypisovat osobní deprese...
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod GeneHawkins » ned 11. úno 2018 11:39:52

Zadek dobrej, ne?
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27117
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod Tigra » ned 11. úno 2018 11:49:06

GeneHawkins píše:Zadek dobrej, ne?

Zadek dobrej, ale co ty vrata mezi půlkama? Svěrače mají dolíhat k sobě, jinak to svírat nebude! Ale ona stejně nežere, tak jí to možná nevadí.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod molie » ned 04. bře 2018 17:19:29

https://barboravesela.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=565282
Hodně jsem se bavila. V dobrém, ta práce je složitá, vím, že ani až tak moc nepřehání.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod GeneHawkins » ned 04. bře 2018 18:18:50

V Lidlu u pokladny teď dávají 28 tisíc.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27117
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Jak se dela blog

Příspěvekod molie » ned 04. bře 2018 18:28:38

Lidl a jeho platy tam taky zmiňuje.
Ale mám dojem, že ji ta práce i baví, jen je blbost inkluze a cpát do běžné školky děti ve věku 2 let a děti, které rodiče nedokázali doma naučit ani základní věci. To jeden učitel na 28 dětí nedá. Já to znám z praxe, teda jen z doslechu, jak mi to líčila nevlastní sestra.
“It is forbidden to urinate under penalty of confiscation.”
molie
Člen
 
Příspěvky: 15885
Registrován: úte 18. lis 2008 21:49:25

PředchozíDalší

Zpět na Parfémy, kosmetika, móda a vůbec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 87 návštěvníků

cron