Přečteno

... nebo o čem chcete...

Přečteno

Příspěvekod Tigra » pon 10. lis 2008 0:10:43

Ahoj vsem, mam ted jednu velmi prekvapive nemilou zkusenost s Vernerem a protoze vim, ze je nas vic, kteri jsme mu chteli dat pristi vikend seminarku do kasliku, chci Vas povarovat. Takze napsala jsem mu prosebny mail, jestli by mi stejne jako pan prof. Sestak vysel vstric s predterminem, protoze rodim a ze mam jiz hotovou presentaci a jestli mu ji mam hodit do kasliku nebo jak. odepsal mi, ze naprosto nechape jak to myslim a jak mohu mit cokoliv hotovo, kdyz jeste neskoncila oficialne vyuka tohoto semestru a ze zadny predtermin, ale ani zadne vyjadrovani k seminarce, kterou bych snad mela napsat az po vsech vyslechnutych prednaskach! To vse bylo vydatne ocejchovano vykricniky - takze pozor na nej, na kluka! Ja mam tim padem bohuzel smulu i s Sestakem a v predterminu nemohu nakonec udelat vubec nic. opravdu jsem zvedava jak to s 2 tydenim mimcem zvladnu ;(



Tak vazeni, to vcera bylo nic proti tomu co mi napsal dnes. normalne mi napsal, ze - kopiruji rovnou z mailu: Před
ukončením výuky mít vědomosti objektivně vzato nemůžete. Způsob Vašeho
avizování mateřství jako dostatečný důvod k porušování pravidel studia na
vysoké škole přinejmenším nesvědčí o dostatečné znalosti etických norem
vysokoškolského studia na UJAK.

Ja upozornuji, ze jsem mu pouze napsala, jestli by mi umoznil stejne jako prof Sestak napsat souborny test v predterminu, protoze 18.12. rodim a nic vic. Jsem normalne naprosto v soku. To mam opravdu uverit, ze uz jen to, ze jsem tehotna je poruseni etickych norem? Kdybych se nebala, ze mi pak vse zkomplikuje, tak bych si na nej opravdu stezovala, ale ted s pupkem na to vubec nemam energii. verte mi alespon vy, ze se s pupiku nesnazim nic tezit, jen jsem chtela vysvetlit, proc o to zadam
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 16. lis 2008 2:01:56

Vodič linkového autobusu na zastávke vo Veľkom Bieli zavrel dvere a išiel si kúpiť cigarety. Keď sa vrátil, žiadal cestujúcich: „Otvorte mi, ja som váš vodič“. Ukazoval pritom, ktorou páčkou to ide. Jaro Filip ho rozčúlil do nepríčetnosti slovami: „Neotvoríme, náš vodič má tenší hlas.“ (Milan Lasica, 6.1.2004)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 16. lis 2008 2:04:07

Milé deti videli ste rozprávku o levovi a opičke. (Adela Banášová o anonymnej moderátorke STV, 27.1.2004)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 16. lis 2008 2:10:39

Kamarát sa pýtal na Krížnej prostitútky, čo by ho to stálo. „Päťsto korún.“ – „Ale ja mám iba stovku. Nešlo by to?“ – „No to by teda nešlo.“ – „A za stovku a mobil áno?“ – „To už áno.“ – Keď bolo po všetkom dáva jej stovku. – „A mobil?“ – „Prepáč, skoro som zabudol. Tak si píš: 0903 ...“
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 16. lis 2008 2:12:15

Otázka prostitútke: „Koľko berieš na hodinu?“ – „Päťsto.“ – „Tak si daj tepláky, ideme betónovať.“ (Marián Geišberg, 18.4.2006)
Hlásenie rozhlasu: „Vážení návštevníci kúpaliska Eva. Vodič poznávacej značky PX 96-26 nech si to embéčko odtáhne, lebo robotník čo kope pod ním kanál, chce ísť na desátu.“ (Marián Geišberg, 18.4.2006)
Pisatelia sentencií na stenách toaliet sú jediní autori, ktorí súčasne píšu i tlačia. (Milan Markovič, 9.5.2006)
Divák po odchode z kina: „... a ktorý bol ten da Vinci?“ (Marián Leško, 23.5.2006)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 16. lis 2008 2:14:04

Staršia dáma si v sexshope po dlhom rozmýšľaní vyberie vibrátor a pýta sa predavačky „Kde tu máte skúšobnú kabínku.“ (Marián Geišberg, 12.9.2006)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 16. lis 2008 2:16:23

V školskom autobuse sa belošské a černošské deti prú o právo sedieť vpredu. Šofér to vyrieši nápadom na hru, že všetky deti sú modré. Keď deti súhlasia, šofér vyhlási: „No dobre a teraz si tí bledomodrí sadnú dopredu.“ (Štefan Skrúcaný, 17.10.2006)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 16. lis 2008 2:17:30

„Aké bolo krstné meno Hitlera“ zaznela otázka v rakúskej TV súťaži. „Heil?“ opáčil súťažiaci. (Marián Leško, 21.11.2006)
„Slovenská republika je štát, ktorý vznikol pre ľudí“ výrok politika. „Menný zoznam môžeme doplniť“ replika redaktora. (Marián Leško, 28.11.2006)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 16. lis 2008 2:18:19

Súdruhovia, v súčasnosti je socializmus na jednej šestine sveta. Ale vývoj sa nezastaví. Príde čas, keď bude na jednej sedmine, osmine, devätine, desatine ... (Štefan Skrúcaný citujúc svojho veliteľa na vojne, 23.1.2007)
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Ivan-1 » ned 16. lis 2008 10:05:17

Vypočuté:

"Jóóój, keby mať moja cigánska vedela, že ja raz budem vysokoškolským profesorom!" (Major Bango, VKVŠ Bratislava - bývalá Vojenská katedra vysokých škôl)
Ivan-1
Moderátor
 
Příspěvky: 14453
Registrován: stř 12. lis 2008 18:11:48

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 23. lis 2008 14:02:27

Japonská peněženka
Katalog. číslo:#JW0001

Před slevou 590, nyní 690 Kč
Cena:490,- Kč
Máme na skladě
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod GeneHawkins » ned 23. lis 2008 14:16:24

Jiřina Švorcová, Reflex 47/08 píše:A proto, když jsem začala rozum brát, tak jsem začala o víře pochybovat; hodně mi v tom na konzervatoři pomohl Václav Špidla, tatínek dnešního eurokomisaře a nedávného premiéra. On byl nesmírně vzdělaný, uměl francouzsky a německy, četl Friedricha Nietsche a V. I. Lenina, byl to strhující řečník, velký bojovník a zapálená komunista; moje studentská láska!


Zajímavé.
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » pon 24. lis 2008 21:06:50

Modelka jakási, na prahu 40:

Nepřemýšlela jste někdy, že byste se třeba vrátila do školy?
Určitě ne, já jsem ráda, že jsem z tý lavice pryč, stejně jsem ji jenom pokreslila kružítkem. Mě učí život a to je nejlepší škola. A když budu chtít dohánět vzdělání, nebo se budu nudit, tak jsou knihy a můžu začít číst.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » pon 24. lis 2008 21:14:47

Rihanna a Kourtney Kardashia měli smůlu. Vyšli si ve stejných šatech. Naštěstí teda každá na jinou párty. Takže se nemusíte bát, že když potkáte ve městě i vy někoho kdo má na sobě stejné oblečení jako vy. Tohle se stává i slavným. Komu se to třeba také stalo?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Saturday » úte 25. lis 2008 10:35:06

Tigra píše:
Rihanna a Kourtney Kardashia měli smůlu. Vyšli si ve stejných šatech. Naštěstí teda každá na jinou párty. Takže se nemusíte bát, že když potkáte ve městě i vy někoho kdo má na sobě stejné oblečení jako vy. Tohle se stává i slavným. Komu se to třeba také stalo?


Já se bojim že když nepotkám Korgoruši v norku.
Saturday
Člen
 
Příspěvky: 1604
Registrován: pon 10. lis 2008 13:16:26

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » stř 26. lis 2008 0:34:21

Korva ja se bojim že norek.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Kohant » čtv 27. lis 2008 18:46:17

Jdu si něco vygůglit do ledničky
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Přečteno

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 27. lis 2008 18:47:16

Kohant píše:
Jdu si něco vygůglit do ledničky

Ty furt něco čteš...
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Přečteno

Příspěvekod Kohant » čtv 27. lis 2008 20:20:29

Už ani nevím kde to psali.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Přečteno

Příspěvekod Paw » čtv 27. lis 2008 21:03:47

Tigra píše:
Ahoj vsem, mam ted jednu velmi prekvapive nemilou zkusenost s Vernerem a protoze vim, ze je nas vic, kteri jsme mu chteli dat pristi vikend seminarku do kasliku, chci Vas povarovat. Takze napsala jsem mu prosebny mail, jestli by mi stejne jako pan prof. Sestak vysel vstric s predterminem, protoze rodim a ze mam jiz hotovou presentaci a jestli mu ji mam hodit do kasliku nebo jak. odepsal mi, ze naprosto nechape jak to myslim a jak mohu mit cokoliv hotovo, kdyz jeste neskoncila oficialne vyuka tohoto semestru a ze zadny predtermin, ale ani zadne vyjadrovani k seminarce, kterou bych snad mela napsat az po vsech vyslechnutych prednaskach! To vse bylo vydatne ocejchovano vykricniky - takze pozor na nej, na kluka! Ja mam tim padem bohuzel smulu i s Sestakem a v predterminu nemohu nakonec udelat vubec nic. opravdu jsem zvedava jak to s 2 tydenim mimcem zvladnu ;(



Tak vazeni, to vcera bylo nic proti tomu co mi napsal dnes. normalne mi napsal, ze - kopiruji rovnou z mailu: Před
ukončením výuky mít vědomosti objektivně vzato nemůžete. Způsob Vašeho
avizování mateřství jako dostatečný důvod k porušování pravidel studia na
vysoké škole přinejmenším nesvědčí o dostatečné znalosti etických norem
vysokoškolského studia na UJAK.

Ja upozornuji, ze jsem mu pouze napsala, jestli by mi umoznil stejne jako prof Sestak napsat souborny test v predterminu, protoze 18.12. rodim a nic vic. Jsem normalne naprosto v soku. To mam opravdu uverit, ze uz jen to, ze jsem tehotna je poruseni etickych norem? Kdybych se nebala, ze mi pak vse zkomplikuje, tak bych si na nej opravdu stezovala, ale ted s pupkem na to vubec nemam energii. verte mi alespon vy, ze se s pupiku nesnazim nic tezit, jen jsem chtela vysvetlit, proc o to zadam



Tak to tohle je nejvíc :D :D
Paw
Člen
 
Příspěvky: 189
Registrován: stř 19. lis 2008 21:15:01

Re: Přečteno

Příspěvekod GeneHawkins » pát 05. pro 2008 10:54:31

Bohdan Semiginovský (40), lékař, Afrika, Lékaři bez hranic, UNICEF, WHO píše:Proč chcete pomáhat dětem v Africe? Protože je vám jich líto, mají smutné oči? Neodsuzuji tyto důvody, ale podle mého jen udržují nepříznivý stav v africké společnosti. A Západ tomu čile napomáhá, protože s těmito zeměmi kooperuje. Vlády v těchto zemích často ignorují sociální a ekonomické problémy a rozvoj a vyvíjejí se úplně jiným směrem. Třeba zrovna Nigérie, jeden z hlavních producentů ropy. Jde o velmi bohatou zemi, která nedokáže své výnosy účelně využít ve prospěch sociálních a zdravotních programů. Vláda není schopna a ani nemá dobrou vůli zajistit a organizovat třeba očkování proti dětské obrně. Tolik ochrnutých chudáků, jako je v Nigérii, neuvidíte nikde jinde na světě. Přitom jen z výnosů ropy má denní výdělek kolem 450 milionů dolarů.

Tím, že se jim dává pomoc zadarmo, uvádí svět Afričany do strašné pasivity. V Ugandě to bylo tak, že během občanské války bylo obyvatelstvo v táborech, kde dostávalo potravinovou pomoc. Oni pak jen očekávali příjezd kamionů a rozdělení jídla, přestali být aktivní. Když se měli možnost vrátit měli problémy s obděláváním půdy. Je třeba s nimi začít obchodovat a podpořit je, aby měli svou vlastní produkci. Směňovat něco za něco, třeba využít přebytku v jejich produkci.

Nejvyšší výskyt viru HIV, potažmo AIDS, je v jihoafrických státech, jde ale samozřejmě o problém celé Afriky. Na východě kontinentu je ovšem největší metlou malárie. V současné době na malárii umírá podle oficiálních údajů jen v Ugandě sto dětí denně! U dospělých je ale HIV/AIDS stále nejčastějším onemocněním, a to hlavně kvůli promiskuitě. Vdaná žena je v daleko větším riziku než svobodná, protože její manžel má kromě ní ještě mnoho dalších. Vdaná žena nesmí manželovi odmítnout nechráněný pohlavní styk, takže se nakazí velmi lehce. V zemi je i spousta vojáků, kteří za války skočili, na co přišli. Velké množství z nich je tak HIV pozitivních.


Sto denně? To je hodně, korva...

http://www.e15.cz/rozhovory/bohdan-semi ... ite-64444/
GeneHawkins
Moderátor
 
Příspěvky: 27118
Registrován: stř 29. říj 2008 21:48:59

Re: Přečteno

Příspěvekod Kohant » pát 05. pro 2008 12:50:59

GeneHawkins píše:
Sto denně? To je hodně, korva...


Málo.
21>∞ Odkaz je skrytý pro nepřihlášené, prosím, registrujte se a přihlašte, abyste viděl tento link.
Kohant
Moderátor
 
Příspěvky: 40245
Registrován: stř 05. lis 2008 7:34:45

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » sob 06. pro 2008 8:35:26

Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 07. pro 2008 12:46:45

Víte, jak se jmenuje registr pitné vody v ČR?
PiVo


Hovada.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Přečteno

Příspěvekod Tigra » ned 07. pro 2008 12:58:09

Vůbec ty zkratky jsou skvělé! :- Asi na Min. Zdravotnictví popíjeli čistý líh....
https://snzr.ksrzis.cz/

Třeba:
RoHy - rozhodnutí hlavního hygienika
HDD - hygiena dětí a mládeže
RIP - Registr intenzivní péče (to je dost černý humor :-D )
KOPR - Kosmetické prostředky
KAPR - Registr kategorizace prací
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Další

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 104 návštěvníků