Dobré ráno, Krtku!

Kdo se tedy opravdu nechce registrovat...

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 9:34:19

Vepřo knedlo nejím a proti jídlu nemám nic, ale tobě se fakt nezdály divný koblihy s chlebem? :D
Mně strašně nebaví vařit, ale strašně, ani jednoduchý jídla - vařím jen "biomrkvička s biobramborama bez soli a cukru" a tak, a to jen z přesvědčení, ani ne z radosti nebo pilnosti.


Miky, nebude u vás svatba, náhodou?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 9:36:15

Danielo, na netu jsem kápla na zajímavou diskusi - něco jako "Jak o sebe denně pečujete". V souvislosti s některými obrázky, které jsem tamviděla, mne napadlo "Ráno vstanu, okoušu si nehty, a večer, než se vrátí ze záletů, si zase okoušu nehty." :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Pemuše » stř 15. zář 2010 10:09:07

Tigra píše:Vepřo knedlo nejím a proti jídlu nemám nic, ale tobě se fakt nezdály divný koblihy s chlebem? :D
Mně strašně nebaví vařit, ale strašně, ani jednoduchý jídla - vařím jen "biomrkvička s biobramborama bez soli a cukru" a tak, a to jen z přesvědčení, ani ne z radosti nebo pilnosti.


Miky, nebude u vás svatba, náhodou?


ty jako kdybys viděla moje kombinace, co jsem schopná do sebe natlačit, tak bys pochopila, že koblihy s chlebem jsou ještě dobrý...víš jak třeba výborně chutná tatranka s rohlíkem a kofolou :-
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 10:20:55

Aha, tak v tom případě mne to už nepřekvapuje. Akorát jsem si myslela, že tatranka není makrobio. :D
Já jsem si vždycky myslela, že nehnusnější kombinace je sekačka z globusu+hermelín+tatarka rozpuštěné v mikrovlnce, ale koukám, že ta nabídka je mnohem širší. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Pemuše » stř 15. zář 2010 10:24:17

Tigra píše:Aha, tak v tom případě mne to už nepřekvapuje. Akorát jsem si myslela, že tatranka není makrobio. :D
Já jsem si vždycky myslela, že nehnusnější kombinace je sekačka z globusu+hermelín+tatarka rozpuštěné v mikrovlnce, ale koukám, že ta nabídka je mnohem širší. :D


neříkám teď - i když taková tatranka slazená pouze fruktozou se mikromarko zas až tak nevylučuje + kváskové pečivo....no asi to půjdu zkusit :-
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Pemuše » stř 15. zář 2010 10:25:24

Tigra píše:vařím jen "biomrkvička s biobramborama bez soli a cukru"




a to chutná jak? :?:
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 10:26:43

Tos mi připomněla, že mám zašitou slovenskou mátovou tatranku. Kašlu na dietu, jsem nervozní z té kočky, jdu ji sežrat. Mikyska mne pochopí...
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 10:27:12

Pemuše píše:
Tigra píše:vařím jen "biomrkvička s biobramborama bez soli a cukru"




a to chutná jak? :?:

Nevím, to jí jen malej dacan.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Pemuše » stř 15. zář 2010 11:07:18

Tigra píše:Tos mi připomněla, že mám zašitou slovenskou mátovou tatranku. Kašlu na dietu, jsem nervozní z té kočky, jdu ji sežrat. Mikyska mne pochopí...

ty držíš dietu a máš problém s kočkou či co???? :-D
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 11:18:42

Jo, přece celoživotní, jako většina ženských, kromě těch, co vypadají jako ty nebo junior Mikyska.
Dietu jsem držela dnes ráno, než jsem sežrala tu tatranku, a navíc jsem ji sežrala úplně nadarmo, bo ta ztracená ludra byla od včerejška zavřená v šatně. Ani nepípla, když jsme ji volali, protože moc dobře ví, že tam nesmí a je zbabělec (nebo slušňák?), tak se ozvala až teď, až když už fakt musela na záchod (tedy - doufám, že musela až dnes v poledne!)
Taky hned vzal dráhu někam mezi baráky, tak doufám, že ho večer nebudeme hledat nanovo, sakra.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Pemuše » stř 15. zář 2010 11:24:52

Tigra píše:Jo, přece celoživotní, jako většina ženských, kromě těch, co vypadají jako ty nebo junior Mikyska.
Dietu jsem držela dnes ráno, než jsem sežrala tu tatranku, a navíc jsem ji sežrala úplně nadarmo, bo ta ztracená ludra byla od včerejška zavřená v šatně. Ani nepípla, když jsme ji volali, protože moc dobře ví, že tam nesmí a je zbabělec (nebo slušňák?), tak se ozvala až teď, až když už fakt musela na záchod (tedy - doufám, že musela až dnes v poledne!)
Taky hned vzal dráhu někam mezi baráky, tak doufám, že ho večer nebudeme hledat nanovo, sakra.

ty voe, já držím dietu taky celoživotně - v osmý třídě jsem byla jak slon a vážila víc než teď...
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 11:47:51

Pemuše píše:
Tigra píše:Jo, přece celoživotní, jako většina ženských, kromě těch, co vypadají jako ty nebo junior Mikyska.
Dietu jsem držela dnes ráno, než jsem sežrala tu tatranku, a navíc jsem ji sežrala úplně nadarmo, bo ta ztracená ludra byla od včerejška zavřená v šatně. Ani nepípla, když jsme ji volali, protože moc dobře ví, že tam nesmí a je zbabělec (nebo slušňák?), tak se ozvala až teď, až když už fakt musela na záchod (tedy - doufám, že musela až dnes v poledne!)
Taky hned vzal dráhu někam mezi baráky, tak doufám, že ho večer nebudeme hledat nanovo, sakra.

ty voe, já držím dietu taky celoživotně - v osmý třídě jsem byla jak slon a vážila víc než teď...

To já jsem v osmé třídě měla akorát větší kozy, než teď. :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod xxdanielaxx » stř 15. zář 2010 12:26:39

Tigra píše:Danielo, na netu jsem kápla na zajímavou diskusi - něco jako "Jak o sebe denně pečujete". V souvislosti s některými obrázky, které jsem tamviděla, mne napadlo "Ráno vstanu, okoušu si nehty, a večer, než se vrátí ze záletů, si zase okoušu nehty." :D


Fuj tajbl...to má jako s plnou penzí nebo jak?

Pemuše
Víš jak je někde nebezpečné napsat "vypadala jsem jako slon" :- normálně poprask na laguně

Mimochodem na dietu se vykašlete,čím víc totiž držíte chutě na uzdě,tím větší máte hlad,na jídlo stále myslíte a nezhubnete.
Stačí podívat do krtkova...tam se o jídle mele furt a ........... no nic :roll:
xxdanielaxx
 
Příspěvky: 119
Registrován: stř 19. kvě 2010 19:40:37

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Mikyska » stř 15. zář 2010 13:24:31

Já to fakt blbě napsala -koupil chleba a ktomu pytlík s koblížkama :- , to je jasný že to nebylo k tomu chlebu, né? :P Ale byly dobrý. Dnes radši nejím nic. Svatba zatím nebude, to oni neřeší, nestihli se vzít před otěhotněním a v tom se prý vdávat nebude, já to taky neřeším, i když se mi nelíbí, že bude moje dcera svobodná matka, ať si mladí trhnou nohou, když něco řeknu nebo projevím starost, tak je na mě holka protivná, takže od teď neřeknu ani slova, ať si dělají , co chtějí :twisted:
Mikyska
 
Příspěvky: 61
Registrován: sob 29. kvě 2010 14:55:48

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Pemuše » stř 15. zář 2010 16:35:33

xxdanielaxx píše:
Tigra píše:Danielo, na netu jsem kápla na zajímavou diskusi - něco jako "Jak o sebe denně pečujete". V souvislosti s některými obrázky, které jsem tamviděla, mne napadlo "Ráno vstanu, okoušu si nehty, a večer, než se vrátí ze záletů, si zase okoušu nehty." :D


Fuj tajbl...to má jako s plnou penzí nebo jak?

Pemuše
Víš jak je někde nebezpečné napsat "vypadala jsem jako slon" :- normálně poprask na laguně

Mimochodem na dietu se vykašlete,čím víc totiž držíte chutě na uzdě,tím větší máte hlad,na jídlo stále myslíte a nezhubnete.
Stačí podívat do krtkova...tam se o jídle mele furt a ........... no nic :roll:


a to já to klidně napšíšu, že jsem tak vypadala, je to pravda, tak co :-
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod xxdanielaxx » stř 15. zář 2010 17:28:57

Pemuše
Taky klidně napíšu,že jsem byla jak slon,ale některé slonice si to vztáhnou na sebe a pak byl poprask :-
xxdanielaxx
 
Příspěvky: 119
Registrován: stř 19. kvě 2010 19:40:37

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Pemuše » stř 15. zář 2010 17:38:33

xxdanielaxx píše:Pemuše
Taky klidně napíšu,že jsem byla jak slon,ale některé slonice si to vztáhnou na sebe a pak byl poprask :-

nejsi náhodou vztahovačná že? :- ježiši, tak já si musím dávat pozor i co píšu? nejen co říkám :roll: :!: :-
Pemuše
 
Příspěvky: 1459
Registrován: stř 26. kvě 2010 13:46:16

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod xxdanielaxx » stř 15. zář 2010 17:51:39

Pemuše
vztahovačná rozhodně nene :- :- já nene neboj
mimochodem,otevřela jsem si zkaramelizované salko a žeru ho rovnou z plechovky...to mi na krém asi nezůstane moc
xxdanielaxx
 
Příspěvky: 119
Registrován: stř 19. kvě 2010 19:40:37

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 19:09:42

xxdanielaxx píše:Pemuše
Taky klidně napíšu,že jsem byla jak slon,ale některé slonice si to vztáhnou na sebe a pak byl poprask :-

Jojo, vlastně.... :D :D A jak to vlastně dopadlo, už má princezna Štíhlena kde bydlet?
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 19:10:56

Mikyska píše:Já to fakt blbě napsala -koupil chleba a ktomu pytlík s koblížkama

No dyk jo, my tomu rozumíme - tak ne koblihy s chlebem, ale chleba s koblihama, to je furt to samý, ne? :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 19:11:55

xxdanielaxx píše:Fuj tajbl...to má jako s plnou penzí nebo jak?

All incl a levné víno ze supermarketu zdarma v neomezeném množství.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod xxdanielaxx » stř 15. zář 2010 19:29:41

Tigra píše:
xxdanielaxx píše:Pemuše
Taky klidně napíšu,že jsem byla jak slon,ale některé slonice si to vztáhnou na sebe a pak byl poprask :-

Jojo, vlastně.... :D :D A jak to vlastně dopadlo, už má princezna Štíhlena kde bydlet?


Jsem jí tak nasrala,že od té doby nebyla viděna online :-
xxdanielaxx
 
Příspěvky: 119
Registrován: stř 19. kvě 2010 19:40:37

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 19:36:09

xxdanielaxx píše:
Tigra píše:
xxdanielaxx píše:Pemuše
Taky klidně napíšu,že jsem byla jak slon,ale některé slonice si to vztáhnou na sebe a pak byl poprask :-

Jojo, vlastně.... :D :D A jak to vlastně dopadlo, už má princezna Štíhlena kde bydlet?

Jsem jí tak nasrala,že od té doby nebyla viděna online :-

NJN, tam se furt kují nějaké zákulisní pikle.... :D
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Friday » stř 15. zář 2010 19:47:06

Jo, jo. Taky táhnu do boje, abych měla na stará kolena plnou penzi.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Dobré ráno, Krtku!

Příspěvekod Tigra » stř 15. zář 2010 20:03:29

Friday píše:Jo, jo. Taky táhnu do boje, abych měla na stará kolena plnou penzi.

Nebo budeš muset žrát nehty.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze bez registrace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 122 návštěvníků