Black list Tunisko

Fotky a zážitky z dovolených a výletů, plánování dovolených. Myslíš na blbosti a koně jsi už přešel.

Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 13:10:23

http://kunstkamera.net/
Obrázek
Aymen ben Ksila, Kelíbie, 25 let, vodní sporty /2006, hotel Sidi Slim/ a teď je možná jako ilegál v EU, bacha – zloděj a na staré ženy


Obrázek
Ahojky,prosímvás nezná někdo tohohle chlapce??Holky nebalil vás tam??Jmenuje se Billi,je to animator v hotelu Prima life karawan…Může mu být tak kolem 20–25.. Prosím dejte vědět!!!Díkkkk…..



Habib Louchichi, alias Pipo – šéf animátorů v hotelu SUN CLUB DJERBA. Za každou cenu chce do ČR – hlavně do Prahy! Včera jsem se vrátila z Djerby, měl mi vrátit nějaké peníze, ale místo toho se se mnou radši hned první den rozešel.
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 13:12:06

BIBO
Obrázek
tak tohoto mladého muže :-D čeká v zimě svatba s mojí kamarádkou, tak které z vás ještě nasliboval hory doly?

Béchir Grami /BIBO/
už pár let Hammamet, hotel Club El Bousten



Ahmed Jabr, vek teraz 28r., bydlisko Mahdia ale pohybuje sa aj v Sousse, Monastire a mimo sezony Djerba. Vyska 176 cm, vlasy hladke nagelovane do zadu niekedy ma chvost. Uputaju hlavne oci ktore ma vyrazne zeleno gaštanove.Velmi si zaklada na svojej krase – podoba sa na Antonia Banderasa.Prvej sa sprava velmi skromne dokonca aj zaplati kavu. Ale začne velmi mudrymi rečami, ako študuje alebo by chcel študovať v Milane. Všetko je na dobrej ceste cela rodina ho podporuje.Potom zosmutnie a povie ako ho chcu oženiť so setranicou a on chce tak študovať. a má v plane kúpiť si čierny kabriolet BMW. Chodi aj s kamaratom Hamdim. Niekedy su partia na aute. Naposledy robil – ponukal masaže v Karibik World Club v Mahdii. Jeho špecialita je postaršie damy ale aj mlade podla toho čo chce. Všima si na žene oblečenie a doplnky podla toho lovi.V Mahdii navštevuje Latino disco a reštauraciu Neptun. Je velmi prefikany a strašne sebavedomy.Tvari sa že by chcel odisť s vami do EU ale to iba vytiahne peniaze z vas a potom začne seria nešťastnych nahod ako o ne pride napr. otec mu ich našiel v skrini , musel ošetrovať choreho kamarata, zomrel dedko.
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 13:13:09

I m very sorry, Tunisian boy, but if y want chating with czech girls, it ll better for y to file y topic with name – Where re y, I miss y. ;-)
This thema is for bad boys and y re „white“ boy, istnt it?!
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Návštěvník » čtv 14. říj 2010 13:22:40

Obrázek

Tak znovu. Kdo ho zná? Fakír, 32 let, často navštěvuje caffe Prince( vedle hotelu Cleopatra). Pracuje v Hammametu, Sousse, Monastiru i Mahdii.






Hichem
Obrázek
Nepozná ho náhodou niekto? Volá sa Hichem a pracuje v Hammamete, hotel Les Colombes…
Návštěvník
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 13:25:50

Obrázek
Neviete nahodou v ktorom hoteli teraz pracuje tento animator? Myslim že sa vola Zico.


Obrázek
Mourad Sghaeir – Sousse
Mourad Sghaeir, nar. 28.11.1983 v El mida – Nabeul. V sucasnosti byva v Sousse – Korniche. Pracuje v boutiku Irish shoes ako predavac.
Od mojej priatelky vytiahol za rok a stvrt viac okolo 4 tisic eur + darceky + platenie apartmanu, prenajmy auta a pod. Mimochodom je to inteligentna a vzdelana zena, ktora az do zoznamenia sa s nim viedla aktivny spokojny zivot.
Prosim Vas, ozvite sa, kto ho poznate a mate s nim nejaku skusenost.

Dostala som kontakt na jednu Polku zijucu v Hamburgu. S priatelkou sme sa s nou spojili na facebooku. Bola prekvapena, pretoze si myslela, ze Mourad ma len ju. Lietala za nim kazdy mesiac, vodil ju do rodiny, vsetci boli na nu velmi mili, peniaze po nej nechcel. Ked si porovnali svoje pribehy, boli skoro ako jeden, iba s tym rozdielom, ze po mojej priatelke chcel aj peniaze.
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 13:29:38

Obrázek
Obrázek
Obrázek
kdepak, z lonska znam jen Badru, Alexe, Wissema (Wibo), Nizara (jeden animator, druhy z ochranky), Alibaba, Jamel, Sabri..snad jsem na nikoho nezapomnela, hodne se to strida. Sabri se tam letos jeste na par tydnu vratil, ale ted je v Golf Beach, asi uz zacali s rekonstrukni Morjanu



pracoval v hotelu Mahdia beach
Obrázek



Ahoj jen bych se chtěla zeptat jestli někdo znáte jednoho tunisana.. před 2 lety jsem ho spoznala v Coralia club monastiru, a jmenoval se Sahloul.. jen by mě zajímalo jestli se taky zařadil do těch bad guys či ne.. :-) díík
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 13:30:16

Obrázek
Nevim, jestli patri do „black list“, ale obavam se, ze jo(napriklad tahle fotka uz je soucasti myho patrani, a slecna ma bejt nahodna turistka…:)).
Tak jen abych nepravem neodsoudila:)
Zna teda nekdo udajnyho Ali Mejr i, udajne z Tunisu, v lete pracujiciho na Djerbe (nejaka forma „beach boystvi“ v Ksar Djerba tusim)?




Obrázek
tak uz je to tutovka:)
bacha, na celou „mejri“ rodinu:)! mozna je to snatkova mafie, mozna jenom magori…
jeste jedna fotku pro jistotu,
a konec:)
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 13:33:45

Obrázek
Tak přikládám fotku z večeře,sebe jsem odřízla,lol..
Jako on byl ke mě vždycky slušnej a byl v pohodě,akorát je to trošku děvkař..ehmm
Našla jsem příspěvek o něm i na polských stránkách takže bude za chvilku slavnej asi všude. ;-)
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Návštěvník » čtv 14. říj 2010 13:34:45

Obrázek
Hello for everybody!

Mahdia-Hotel Thapsus…this man on the picture is a very big LIER! He has a very big family, he is poor, that's why he do sex for money with the tourist. He like every type of women: very young girls, mothers, grandmothers, just the main thing he get MONEY!
Dont beleive what he say, he just think of his coffee in the coffeeshop.
Warning girls!!! Its true!
Návštěvník
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Friday » čtv 14. říj 2010 13:50:43

To je jedna zhrzená nebo celá mafie?
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod alika » čtv 14. říj 2010 14:10:09

To je prima, byla bych tam v ohrožení. :X
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Reny » čtv 14. říj 2010 14:29:56

To koukám!
No já pořád říkám, že naše rodina jezdí jen tam, kde já bych si nějakého dalšího manžela nevybrala ani náhodou...
Reny
Člen
 
Příspěvky: 3908
Registrován: úte 18. lis 2008 8:22:06

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod brettka » čtv 14. říj 2010 15:59:06

Já teda nevím, ale Vám se ti chlapící líbí? :roll:
brettka
Člen
 
Příspěvky: 4428
Registrován: pon 17. lis 2008 9:37:45

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod nadja » čtv 14. říj 2010 16:01:04

Zrovna tihle nic moc, ale žijí tam fakt i hezcí kluci. ;)
„K radostnému stáří patří vzpomínky na muže, za které jsme se neprovdaly.“
nadja
Člen
 
Příspěvky: 19691
Registrován: pon 17. lis 2008 9:49:46

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Friday » čtv 14. říj 2010 16:06:38

Fakt samí animátoři.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Tigra » čtv 14. říj 2010 20:06:07

Mně se líbí, jak se s nima ty holky dokážou hned sladit. Myslíte, že mu tu košili přivezla z Prahy?
Obrázek
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 20:58:24

Obrázek
AHoj holky prosím neznáte některá tohoto animátora? Dělal dřív v hotelu caribbean world palma djerba.Je to ten na pravo Děkuji za pomoc.
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Friday » čtv 14. říj 2010 21:00:10

Aha. BL.
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Tigra » čtv 14. říj 2010 21:18:19

Dobrý den, prosím, chtěla bych, jestli by to bylo možné, vymazat všechny své příspěvky z tohoto Black listu. Uvědomila jsem si, že spousta informací, které jsem o Pipovi měla, nejsou ničím podložené, zmátlo mě, kolik lidí mi o něm říkalo špatné věci, ale pravda může být jinde. Mě sice něco dluží, ale možná také na základě toho, že se urazil a naštval, protože si tolik o sobě tady přečetl a protože se spousta lidí obula i do mě a napsali zde pár pomluv. Mohl se urazit stejně, jako já. Proto prosím všechny mé příspěvky smazat. Děkuji za pochopení

Neboť jsem s odstupem času a zvážením všech faktorů došla k tomu, že člověk by měl dát ve všem jen na sebe a na svůj úsudek, intuici a své srdce a nešířit o druhých ošklivé věci (i když třeba v tu dobu věří, že jsou pravdivé), chtěla bych se tímto omluvit za svůj příspěvek ohledně šéfa animátorů ze Sun Clubu. Věřím, že ať už je jakýkoli (a člověka nelze poznat za pár týdnů), není správné, aby ho kdokoli soudil. Ať udělal cokoli, možná ho k tomu stejně tak jako mě někdo dohnal díky lžím a lstím. Protože nic o něm není skutečně podloženo, myslím, že jsem se nechala zbytečně strhnout tím, že tu lidé skutečně píšou hl.to špatné, a nikdy jsem nic dobrého o něm nenapsala, protože jsem se také tenkrát cítila podvedená. Nyní je vše na nule. Nikomu nelze věřit a proto chci alespoň říct, že pokud jste na dovolené v SUN CLUBU DJERBA, bude se k Vám Pipo chovat s respektem, profesionalitou a bude velice milý. Ke mě i k mé rodině byl také takový a kromě toho přináší do hotelu jedinečnou atmosféru, díky které si všichni návštěvníci svou dovolenou užijí a rádi na ní vzpomínají. Stále mám všechny písničky a stále si je pouštím a s radostí si zatancuju třeba na Henna nebo jiné songy. Zacvičím si v bazénu podle toho,co si pamatuju z aquagymu.. a když se koukám na videa z Djerby, nevybaví se mi nic špatného, jen hromada krásných vzpomínek na všechno, co jsem tam mohla prožít. A Pipo do toho hotelu patřil a patří. A tímto se mu omlouvám. Habib, J'en suis navré.

Nevrátil mi peníze, to ano, ale třeba se naštval proto, co se tu o mě psalo.. a to už předtím, než mi je nevrátil.. a proto mi je nevrátil, to že mě podvádí tvdily jen jiné holky, takhže to může a nemusí být pravda a ne že by se ke mě zachoval úplně nejlíp, ale vidím to z obou stran a o některých věcech už stoprocentně teď vím, že mi ti lidé lhali.. takhže.. kdo ví. Proto, že nikdo neví přesně nic, jsem to sem napsala.
Dej si sklenku, nevíš co tě čeká venku.
Tigra
Moderátor
 
Příspěvky: 89221
Registrován: pon 27. říj 2008 22:19:00

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Friday » čtv 14. říj 2010 21:24:44

:-
Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 21:28:06

tak jsem se zasmála,jak tady jedna chytračka popisuje kluky,Pipa a vůbec je neznáš.Byla jsi tam dvakrát a dovolíš si tvrdit že Pipo je svatej? :-D Ten právě chce jen peníze,sex,každý ví,že za ním jezdí víc holek a chudinky o sobě nevědí.Nedělej tady chytrou,ze pár návštěv ze Sun clubu nejsi znalec Djerby :-D a když mrknu na Tvoje fotky,tak právě ty vypadáš na to že ty jim do postele skáčeš ráda ;-) Pipo je největší gauner Djerby.A Sam že je zlatíčko? :-D Děvkař,chlastá a chce po holkách jen peníze.Takový tuniský zlatíčko to je a co jsem slyšela,tak v posteli je to jedna velká nula 8-)

Má osobnost
Obrázek
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod alika » čtv 14. říj 2010 21:32:32

VIP.
alika
Člen
 
Příspěvky: 8018
Registrován: ned 07. pro 2008 21:47:03

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod Friday » čtv 14. říj 2010 21:35:59

Senior byl uvězněn ve sklápěcí posteli a bylo nutné ho zachránit. Indického penzistu močícího u trati srazila kráva, jejíž tělo bylo odmrštěno do vzduchu, když ji srazil projíždějící expres.
Friday
Člen
 
Příspěvky: 40386
Registrován: pon 17. lis 2008 22:12:36

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 21:42:14

Obrázek
Sestra sla na potrat.Vykaslala se na to vsechno,po tom vsem co zjistila,ze ma Pipo vic holek naraz a chtel jen penize se na to vybodla a udelala dobre holka.
Dokonce ma pritele,cech,prima kluk,tak drzim palce,urcite lepsi trefa nez Pipo 8-)

Pro vsechny co chodi s Pipem :-nema jen Tebe,je vas vic,mam info ze Sun Clubu,kde mam sveho spiona :-D ze se Pipo znova ozenil,tak bacha 8-)
(skrytý)
 

Re: Black list Tunisko

Příspěvekod (skrytý) » čtv 14. říj 2010 21:46:51

Obrázek

Henrieta: čauky lidičky, nemáte někdo zkušenost se Zicem z Prima Life Karawan v Sousse ? je mu asi tak 22 let. Děkuju


Janka: Ano ano,Zica znám moc dobře:-)Ale už nepracuje v karawanu!!!


Helenka: Proc pak se o nej zajimas ;-)


Petruška: Zica znam velice dobre,zrovna vcera mi psal,ze se vratil na Karawan….


Lucia: no to ste si vybrali tiez toho"praveho" :-P :-D…..ach jaj…


Iris: to teda :-P


Verča: Katka, hezká fotka :-) ještě by mu slušely vzadu na hlavě takové dva růžky ;-)


Katka: J,j to mas pravdu,je to takovej certik,ale byla s nim sranda…. :-D


Anonym: Počkat to jakože Zico patří taky mezi ty zmetky?! No tak to snat ne!!!
(skrytý)
 

Další

Zpět na Dovolená, výlety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 návštěvníků